Raben logo
csm_Road_network_empty_1bc833295d.jpg your-partner-in-logistics

Krovinių gabenimas

Krovinio kelias prasideda čia

 An extensive branch network

Nuosavas terminalų tinklas

Security of entrusted shipments and a modern fleet

Patikėtų krovinių saugumas

Modern technologies

Šiuolaikinės technologijos

100 own terminal network

ETA ir krovinių stebėjimas internetu visuose etapuose

  •  An extensive branch network

    Nuosavas terminalų tinklas

Item 1 of 4
Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas

Kiekvienam verslui reikia tvaraus, stabilaus ir profesionalaus logistikos partnerio. Norint optimizuoti krovinių pervežimo kaštus, išspręsti visus, net ir sudėtingiausius klausimus bei padaryti Jūsų logistinę grandinę maksimaliai efektyvią visada pasiruošę Raben Lietuva!


Mes galime Jums pasiūlyti krovinių gabenimo paslaugas sausumos keliais tiek visoje Lietuvoje, tiek užsienyje – Europoje ir kone visame pasaulyje. Turime visą reikiamą infrastruktūrą ir techniką bei profesionalius partnerius tam, kad per optimalų laiką ir patraukliomis sąlygomis pasiūlytume įvairiausių krovinių transportavimo paslaugas.


Raben grupė – logistikos sprendimų lyderis visoje Europoje. Savo Klientams siūlome daugybę patogių technologinių sprendimų, kaip kad myRaben savitarnos sistema, kur galima stebėti viską, kas susiję su Jūsų užsakymais. Sudarius kontraktinės logistikos paslaugų teikimo sutartį, apsikeitimą duomenimis automatizuojame ir palengviname visus procesus, susijusius su krovinių pervežimu. Nepriklausomai nuo Jūsų verslo srities, pervežimo sudėtingumo ar sąlygų – rasime sprendimą, kaip per trumpiausią laiką ir geriausiomis sąlygomis jį nugabenti ten, kur reikia kelių transportu. Kreipkitės jau dabar!

Raben Lietuva teikia krovinių pervežimus Lietuvoje ir visoje Europoje. Puikiai išvystytas transporto tinklas, ilgametė darbo patirtis rinkoje, profesionali komanda bei kokybiškos logistikos paslaugos.

Turite klausimų?
Esame
Jūsų paslaugoms Susisiekite su mumis
LT
Raben Lietuva UAB
Ateities pl. 32E
52164 Kaunas
+370 3 740 99 72
Raben Lietuva UAB
Verslo 11
94102 Klaipėda
+370 37 409 972
Raben Lietuva UAB
Liepkalnio 85B
02120 Vilnius
+370 5 232 18 13
Map of Europe with the 6 Eurohub Raben depots

RABEN EuroHubs

Greitesnis, efektyvesnis ir pajėgesnis kelių tinklas Europoje!

Naujoji 6 Eurohub'ų struktūra svarbiausiuose Europos taškuose užtikrina greitesnį ir reguliaresnį tarptautinį prekių srautą. Dėl to, net ir tokiais neaiškiais laikais, mes galime užtikrinti savo Klientų verslą pasiūlydami jiems konkurencingus, specialiai pritaikytus sprendimus.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Krovinių gabenimas kelių transportu Lietuvoje ir užsienyje

Lietuva bei visas Europos žemynas turi puikiai išvystytą sausumos kelių infrastruktūrą. Dėl to, verslas gali ją išnaudoti tam, kad per optimalų laiką ir optimizuodamas sąnaudas, pasiektų savo Klientus ir galėtų pristatyti jiems krovinius. Beveik bet kokiam verslui su vietiniais ar tarptautiniais Klientais, krovinių gabenimas sausumos keliais sudaro labai svarbią logistikos grandinės dalį.
Raben Lietuva gali rasti logistikos sprendimus pačią įvairiausią veiklą vykdančioms įmonėms. Turime reikiamą patirtį, techniką ir infrastruktūrą, kad aptarnautume šias pramonės šakas:

  • Maisto prekių;
  • Ne maisto prekių;
  • Automobilių ir kitokio transporto;
  • Chemijos bei sunkiųjų ar lengvųjų technologijų;
  • Mažmeninės ar didmeninės prekybos bei e-komercijos;
  • Daugybės kitų.

Beveik visur Lietuvoje ir Europoje, greičiausias ir pigiausias krovinių pervežimas vykdomas kelių transportu (vilkikais ir priekabomis) sausumos keliais. Optimizuojame kiekvieną procesą, todėl siūlome ir pilnus, ir dalinius krovinių transportavimus. Dėka modernaus autoparko ir nuolatinių investicijų į tvarumą, stabiliai mažiname transporto paliekamą anglies pėdsaką ir skatiname tvarumo iniciatyvas vietovėse, kuriose vykdome veiklą, tarp jų ir Lietuvoje. Pasirinkdami Raben Lietuva paslaugas, renkatės partnerį, kuriam rūpi ne tik Jūsų krovinys, tačiau ir socialinė gerovė bei etikos normų laikymasis kiekviename procese.
Jeigu yra poreikis, pasirūpinsime ir Jūsų krovinių ar prekių sandėliavimu, pakavimu, paruošimu, žymėjimu. Automatizuojame didžiąją dalį procesų bei turime patirtį ir įrankius prisitaikyti prie unikalių Jūsų veiklos poreikių. Pamirškite rūpesčius dėl pervežimų su Raben. Patikėkite logistiką tikriems profesionalams, o patys kurkite pridėtinę vertę ir užsiimkite tais procesais, kurie būna svarbiausi!

Specializuoti logistiniai sprendimai Jūsų veiklai

Logistikoje ir krovinių pervežime labai svarbu optimizuoti kiekvieną procesą. Dėl to, ieškant tinkamų paslaugų reikia rasti partnerius, kurie gali dedikuoti reikiamus resursus ir, kurie gali prisitaikyti prie Jūsų sričiai būdingų iššūkių. Raben grupės įmonės – turi didžiulę patirtį ir dešimtis tūkstančių profesionalų vienijančios komandos ir šimtų skirtingų lokacijų užnugarį tam, kad tai įgyvendintų su geriausiais rezultatais.


Automobilių ir transporto pramonė. Pagal poreikį galime konsoliduoti siuntas iš daugybės skirtingų subrangovų ir partnerių tam, kad vienu kroviniu pristatytume visą reikalingą inventorių į gamyklą arba numatytam gavėjui. Galime prisidėti prie tiekimo grandinės optimizavimo sandėliuojant, rūšiuojant ir pakuojant siunčiamus ar grąžinamus krovinius. Kiekvienas Klientas taip pat lengvai pasinaudos myRaben paskyros privalumais ir lengvai matys kiekvieno krovinio ETA (lokaciją bei numatomą krovinio pristatymo laiką). Net, jeigu gabenamos ne standartinės detalės, o pavojingi, trapūs ar labai delikatūs kroviniai, Raben Lietuva transporto paslaugos padeda pasiekti tokius pat rezultatus.

Maisto produktų pervežimas. Nedaugelis pramonės šakų logistikai kelia tiek iššūkių, kiek maisto produktų pervežimo paslaugos. Tam, kad procesas būtų sklandus, o gavėjus pasiektų švieži, nepažeisti ir kokybiški produktai, reikia: atsakingo ir įžvalgaus maršruto planavimo, tinkamos technikos ir infrastruktūros, optimalaus laiko planavimo, profesionalių vežėjų, sandėliavimo bei kitų galimybių. Raben Lietuva turi didelę patirtį rūpinantis maisto produktų logistika.

Modernios IT sistemos leidžia sekti atsargas ir valdyti pakrovimo, iškrovimo ir pervežimo procesus taip, kad atsargų visada pakaktų, o pervežami kroviniai neišeitų iš galiojimo. Dalinė arba pilna įvairių logistinių procesų automatizacija bei aukšto lygio technologijos, kaip kad temperatūros kontrolė priekabose leidžia pristatyti įvairius maisto produktus šviežius, sveikus.

Chemijos pramonė. Visos chemijos pramonės bendrovės turi būti užtikrintos savo logistikos grandinės efektyvumu, patikimumu ir lankstumu. Kiekviena jos sudedamoji dalis privalo veikti idealiai, jeigu norima, kad kroviniai keliautų saugiai, sparčiai, o kaštai būtų optimizuoti. Chemijos pramonės atstovams Raben Lietuva siūlomas krovinių vežimas kelių transportu sudaro galimybes: lengviau realizuoti produktus vietinėje arba užsienio rinkose, įgyvendinti sudėtingus arba pavojingus pristatymus be papildomų rūpesčių.

E-komercija. Verslo pasaulyje e-komercija susiduria su daugybe unikalių iššūkių. Galima sakyti, jog e-komercijoje svarbiausia yra spartus ir sklandus prekių bei krovinių siuntimas bei pristatymas. Raben Lietuva pasirūpins visais Jūsų galvosūkiais ir rūpesčiais. Sudarius sutartį dėl paslaugų teikimo, galėsime sandėliuoti, pakuoti ir paruošti prekes siuntimui, kad būtų įgyvendintas krovinių vežimas kelių transportu. Visų užsakymų statusą galėsite stebėti myRaben paskyroje.

Vietiniai krovinių pervežimai

Krovinių pervežimas Lietuvoje svarbus kone kiekvienam verslui. Nepriklausomai nuo to, kokia Jūsų sritis, vilkikais ir sunkvežimiais gabenami kroviniai leidžia Jūsų prekėms, produktams ar žaliavoms greičiausiai pasiekti numatytą tikslą. Turime tris pagrindinius sandėlius didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Dėl to galime greitai rasti paprasčiausią transportavimo sprendimą pilniems, daliniams, pavojingiems, negabaritiniams ar kitokio tipo kroviniams.
Turėdami nuosavą terminalų tinklą ir transportą galime greitai suorganizuoti visus procesus ir rasti sprendimus, kurių reikia Jūsų verslui. Pergabensime krovinius vietiniais maršrutais tarp didžiųjų miestų, užmiesčio keliais arba į kaimo vietoves bei iš jų.

Tarptautinis krovinių transportavimas

Raben grupė – viena didžiausių logistikos srityje visame pasaulyje. Dėl to gabename krovinius ir tarptautiniais maršrutais. Jeigu Jūsų verslui aktualus tarptautinis krovinių pervežimas, galime pasiūlyti spartų, saugų transportą geromis sąlygomis į: Austriją, Bulgariją, Čekiją, Estiją, Graikiją, Italiją, Latviją, Lenkiją, Nyderlandus, Rumuniją, Slovakiją, Vengriją, Vokietiją ir daugybę kitų šalių.

Nebūtina, kad tarptautinis krovinių pervežimas būtų itin sudėtingas ar reikalautų milžiniškų resursų. Kone visus poreikius ir sprendimus padeda rasti Raben Lietuva.

Savo Klientams galime rasti kompleksinius transportavimo sprendimus – sausumos, oro ar jūros keliais. Pasistengsime pasiūlyti patrauklią kainą paruošti transportavimui ir pervežti Jūsų prekes, krovinius iš taško A, į tašką B visoje Europoje ir ne tik.

Raben Lietuva – kontraktinė logistika visiems Jūsų verslo poreikiams

18 metų patirtis logistikos srityje, įvairios papildomos paslaugos, aukščiausius tarptautinius standartus atitinkanti infrastruktūra, patogūs savitarnos įrankiai ir dalinė arba pilna automatizacija daugumoje procesų leidžia kiekvienam Klientui gauti maksimalią naudą iš kontraktinės logistikos paslaugų. Tarp jų patenka ir krovinių pervežimas.
Kadangi žinome ir suprantame, jog kiekvieno Kliento poreikiai yra individualūs, prie jų prisitaikome. Galime pasiūlyti pačius įvairiausius transporto ir papildomus logistikos grandinės sprendimus.


Jūsų verslui nebūtina investuoti į nuosavos tiekimo grandinės vystymą. Daug efektyviau, kaštų ir laiko prasme, tiesiog kreiptis į Raben Lietuva, kur greitų ir maksimaliai optimizuotų sprendimų įkainiai suteikia lankstumo ir atitinka lūkesčius. Krovinių gabenimas sausumos keliais, tiek vietiniais maršrutais Lietuvoje, tiek į užsienį leidžia padidinti Klientų pasitenkinimą, sumažinti laukimo laikus Jūsų klientams B2B, B2C sektoriuose. Individualizuodami paslaugų paketą pagal Jūsų poreikius galite būti ramūs, jog krovinio pervežimas visada įvyks taip, kaip numatyta ir galėsite savo resursus sutelkti į pridėtinės vertės kūrimą, technologijų tobulinimą, reklamą ar kitas, aktualias sritis. Na, o logistikos sprendimų grandinė bus patikimų profesionalų – Raben Lietuva vežėjų, logistikos ir sandėliavimo specialistų, rankose.

Išmanūs pervežimo paslaugų sprendimai ir lyderio atsakomybė

Kaip vienas iš krovinių transportavimo sausumose keliais lyderių Europos rinkoje, Raben didelį dėmesį skiria verslo etikai, indėliui į socialinę gerovę bei aplinkosaugai, tvarumui.
Būdami atsakingais logistikos operatoriais kuriame į tvarumą orientuotas naujas tiekimo grandines. Nuolat matuodami anglies pėdsaką, siekiame modernizuoti savo autoparką, optimizuoti maršrutų planavimą, eliminuoti perteklinius ar bereikalingus procesus iš prekių pervežimo. Kiekviename logistikos ir tiekimo grandinės etape diegiame inovacijas, modernius ir tvarumą akcentuojančius sprendimus, kaip kad elektros energiją kaupiantys akumuliatoriai, automatizuota ir moderni, taupi sandėliavimo technika ir kita. Tai leidžia garantuoti, jog Jūsų krovinių transportavimas prisideda prie tvaresnio rytojaus visame Europos žemyne.

 

Krovinio sekimas

MYRABEN
ETA
Numatomas krovinio pristatymo laikas
csm_Raben_ETA_b9665c13ec.jpg

Sužinokite savo krovinio ETA:
 

Mūsų klientams suteikiama prieiga prie myRaben platformos, kuri leidžia lengvai ir patogiai pateikti krovinių pervežimo užsakymus ir sekti jų statusą, o ETA leidžia stebėti krovinio pristatymo laiką realiu laiku.

Sužinokite daugiau ir mėgaukitės myRaben privalumais.