Raben logo
csm_CSR_Raport_Raben_cdba07057c.jpg your-partner-in-logistics

Socialinė atsakomybė

Kelias į atsakingumą

Raben strategy for sustainability

Raben Group misija – vykdyti tvarų verslą

Neigiamo poveikio aplinkai mažinimas, vidaus santykiai, atsakingi viešieji pirkimai ir nuolatinis bendradarbiavimas su visomis pagrindinėmis suinteresuotomis šalimis mums yra labai svarbūs, kaip ir mūsų finansiniai rezultatai ar plėtra į naujas rinkas. Tikime, kad kiekvienas nuvažiuotas mūsų sunkvežimių kilometras priartina mus prie geresnės ir tvaresnės ateities.

Siekdama efektyviai įgyvendinti savo siekis, Raben Group patvirtino 2021-2025 m. tvarumo strategiją.

Viena didžiausių pasaulinių grėsmių ateinantį dešimtmetį – klimato kaita. Būdami vieni iš TSL (ang. Transport Services & Logistics) lyderių, esame įsipareigoję mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą. Remdamiesi moksliniais duomenimis, nustatėme naujus ambicingus šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimo tikslus, suderintus su Paryžiaus susitarimo tikslu (gerokai žemiau 2 °C), kuriuos patvirtino STBi ekspertai. Nauji Raben Group artimiausio laikotarpio tikslai – iki 2030 m. 1 ir 2 apimties emisijas sumažinti 38,7 % (palyginti su 2020 m. emisijų lygiu). Be to, siekdama Paryžiaus susitarimo tikslo, Raben Group įsipareigojo iki 2026 m. įtraukti savo vežėjus į klimato kaitos veiksmus ir nustatyti išmetamųjų teršalų mažinimo tikslus.

Raben Group tvarumo strategija

Mūsų strategija grindžiama 3 punktais ir 9 strateginėmis sritimis, kuriose nustatėme strateginius tikslus ir rodiklius, kad visapusiškai spręstume pasaulinius iššūkius, apibrėžtus JT visuotiniuose darnaus vystymosi tiksluose

  • Mūsų tikslas - priimti tvarius sprendimus, būti tendencijų kūrėjais ir lyderiais transporto ir logistikos pramonėje.
  • Norime, kad darbuotojai, klientai ir vietos bendruomenės kiekvieną mūsų prekės ženklą pripažintų kaip socialiai įsitraukusį prekės ženklą.
  • Visose savo verslo srityse norime elgtis aplinkai draugiškai.
mesh
ecovadis_margin_2024.png

Be galo didžiuojamės, nes gavome "EcoVadis 2024" sidabrinį apdovanojimą!

Taigi, esame tarp 15 % pasaulio įmonių ir 4 % "EcoVadis" įvertintų "Krovininio kelių transporto pramonės" įmonių, kurios geriausiai integruoja nefinansinius (ESG) veiksnius į savo strategijas ir veiklą. Džiaugiamės, kad pagerinome įvertinimą visais aspektais - aplinkosaugos, darbo vietos ir žmogaus teisių, etikos ir atsakingos tiekimo grandinės.

EcoVadis yra vienas patikimiausių įmonių tvarumo reitingų pasaulyje.

csm_Raben_Group_Sustainability_Report_2023_ea51ead5c3.jpg

Norite sužinoti daugiau? 

Susipažinkite su mūsų tvarumo ataskaita

SPAUSKITE ČIA

Matėte neteisėtus veiksmus, ar manote, kad buvo pažeistas mūsų Etikos kodeksas ir Jums atrodo, kad tokia situacija neturėjo įvykti?

Informuokite apie tai!
Praneškite apie tai ir anonimiškai


Informavimas apie pažeidimus

mesh