Raben logo
Raben Group Európai csapata your-partner-in-logistics

Transporto paslaugos

Su geru partneriu

visada pakeliui

Mūsų sprendimai Jums

Pervežimo paslaugos

Raben Lietuva – Jūsų patikimas logistikos ir krovinių pervežimo paslaugų partneris ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Būdami didelės Raben Group dalimi, turime reikiamą techniką, profesionalią komandą ir ilgą patirtį teikiant įvairiausias transporto paslaugas mūsų Klientams. Krovinių saugumas, logistinių procesų sparta ir patrauklios sąlygos - pagrindiniai Raben Lietuva prioritetai. Mūsų sprendimai Jums:

  • Kelių transportas
  • Kontraktinė logistika
  • Šviežių maisto produktų logistika (temperatūrinių krovinių gabenimas)
  • Dalinių ir pilnų krovinių transportavimas
  • Transportavimas jūra bei oru

Priklausomai nuo Kliento poreikių ir krovinio tipo, randame sprendimus, kurie labiausiai apsimoka laiko ar kaštų atžvilgiu. Visada rūpinamės, jog kroviniai gavėjus pasiektų saugiai.


Nuolat ugdome savo komandoje dirbančių profesionalų kompetencijas, todėl pritaikome inovatyvias technologijas bei pažangiausius darbo metodus. Įdiegtos inovacijos leidžia Raben Lietuva rasti optimalius maršrutus pervežimams. Dėl to transporto paslaugos yra sparčios ir gali padėti spręsti Jūsų verslui kylančius logistikos grandinės iššūkius. Kaip ir kiekvienas šiuolaikinis lyderis, Raben Group didelį dėmesį teikia tvarumui ir socialinei gerovei. Dėl to stengiamės, kad krovinių pervežimas būtų atliekamas su kuo modernesniu, mažiau taršos skleidžiančiu transportu, o krovos – optimizuojamos taip, kad ilguoju laikotarpiu Raben transportas mažintų savo paliekamą anglies pėdsaką.


Rinktis Raben – naudinga kiekvienam verslui. Mes galime būti Jūsų partneris logistikoje ir rasti sprendimus ten, kur to negali padaryti kiti!

Raben Lietuva teikiamos transportavimo paslaugos

Kontraktinė logistika

Turėdami daugiau nei 18 metų patirtį Lietuvos rinkoje ir išnaudodami efektyvų transportą bei modernią logistikos infrastruktūrą, galime pasiūlyti visus sprendimus, susijusius su sandėliavimu, gamybos ir pakavimo paslaugomis, e-komercijos atsargų valdymu ir siuntimu, sandėlio atsargų administravimu. Taip pat siūlomos ir kitos transportavimo paslaugos.
Kontraktinė logistika – tai pervežimo paslaugos, kuri gali būti naudinga tiek vietiniu tiek tarptautiniu mastu veikiančiam verslui. Sudarydami sutartį su Raben, Jūs galite išspręsti visus didelius iššūkius, kylančius ieškant spartaus krovinių pervežimo, efektyvaus sandėliavimo, pakavimo ar kitų susijusių sprendimų. Geriausia, kad viskas – vienoje vietoje.
Savo jėgas ir resursus sutelkite ten, kur jos reikalingiausios. Rūpinkitės augimu, o logistinius iššūkius palikite Jūsų profesionaliems partneriams iš Raben Group!


Kelių transportas


Vietinis ir tarptautinis krovinių pervežimas sausumos keliais yra vienareikšmiškai populiariausias būdas transportuoti krovinius Europoje. Kadangi tiek Lietuvoje, tiek visoje ES bei Europos žemyninėje dalyje ar jai priklausančiose salose yra neblogai ar net puikiai išvystyta infrastruktūra, krovinių gabenimas keliais bene visada apsimoka labiausiai. Kodėl verta rinktis Raben kelių transporto paslaugas?
Mes turime nuosavą terminalų tinklą ir nuosavą transportą. Dėl šios priežasties galime užtikrinti spartų ir kaštų prasme efektyvų sprendimą visiems Klientams. Profesionalūs vežėjai, modernus transportas ir inovatyvios krovinių stebėjimo technologijos leidžia užtikrinti: krovinio saugumą, optimalių transportavimo sąlygų užtikrinimą (pvz., temperatūriniams kroviniams) ir Klientams prieinamą ETA stebėjimą internetu, realiu laiku. Raben dirba tam, kad transportavimo paslaugos Klientams nekeltų jokių rūpesčių ir teiktų tik maksimalią naudą.


Temperatūrinių krovinių pervežimas


Jeigu reikalingos logistikos paslaugos maisto produktams - Raben Lietuva turi sprendimą. Mūsų teikiamos pervežimo paslaugos itin pasitarnauja norint pervežti krovinius temperatūrinėse priekabose. Raben temperatūrinių krovinių pervežimo šūkis – „Visada šviežia, visada laiku!“.
Šis moto geriausiai apibūdina tai, ką galime pasiūlyti.


Dalinių krovinių pervežimas


Daliniai kroviniai – ne pilnai, bet iš dalies priekabas užpildantys kroviniai. Kartais Klientams finansiškai daug labiau apsimoka gabenti dalinį krovinį, mokant už tiek tūrio, erdvės ar masės, kiek jis užima, dalinantis bendrą priekabos talpą su kitais kroviniais.
Daliniai kroviniai gavėjus Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar užsienio valstybėse pasiekia taip pat saugiai ir vadovaujantis tomis pačiomis vertybėmis, kaip ir vežant pilnus krovinius. Jeigu ieškote kaštų prasme efektyviausio sprendimo, Raben Lietuva komanda galės pasiūlyti ir ekologiškas, mažesnį anglies pėdsaką paliekančias pervežimo paslaugas.

Logistikos paslaugos

Pervežimo paslaugos

Kiekviename versle logistika yra labai svarbi. Daugumai verslų nuolatos reikalingas žaliavų, prekių, produktų, inventoriaus transportavimas. Tačiau kartu su transportavimu gali būti reikalingas ir sandėliavimas, pakavimas, galbūt net paruošimas. Visa tai reikalauja didelių investicijų, pasiruošimo, išmanymo ir žinių bei daugybės laiko. Žymiai patogiau, paprasčiau ir patikimiau – kreiptis į patikimą logistikos partnerį, kaip Raben Lietuva. Mes turime nuosavą infrastruktūrą krovinių sandėliavimui, pakrovimams, iškrovimams, perkrovimams, atsargų administravimui ir kitų, susijusių užduočių atlikimui.


Daugybė verslo Klientų visoje Lietuvoje patiki mums savo tiekimo grandinės administravimą. Mes minimalizuojame jų rūpesčius ir darome maksimalų indėlį į efektyvų, sklandų ir saugų krovinių, inventoriaus ar žaliavų tiekimą bei optimizuojame sandėliavimo procesus.


Mūsų logistikos paslaugos, tarpininkavimas tiekimo grandinėje ir susijusių procesų valdymas leidžia Klientams sutaupyti laiko ir lėšų. Sutaupytos lėšos gali būti panaudojamos pridėtinės vertės kūrime kituose verslo procesuose.
Jeigu jums aktualus krovinių pervežimas Lietuvoje ar tarptautiniais maršrutais, o gal ieškote patikimo logistikos partnerio – susisiekite su mumis. Raben Lietuva atstovai išklausys Jūsų poreikius ir ras geriausius sprendimus, geriausia įmanoma kaina.
Su geru partneriu, kaip Raben Lietuva, pervežimo paslaugos visada pakeliui!

Pavojingų krovinių gabenimas


Mes galime apsiimti ir pavojingų bei specialių krovinių pervežimu. Degių, sprogių ar chemiškai aktyvių, taršių ir kitaip pavojingų krovinių gabenimas yra labai atsakinga ir didelio profesionalumo reikalaujanti užduotis. Norint saugiai ir sklandžiai transportuoti priekabas, cisternas ar konteinerius su tokiais kroviniais, reikalinga didelė patirtis, užtikrintumas ir aukščiausio lygio technika bei infrastruktūra.
Visa tai turi Raben Group. Mes dažnai gabename tiek pavojingus, tiek specialius krovinius savo Klientams. Profesionalūs ir tinkamas licencijas bei leidimus turintys vežėjai, autorizuotu ir saugiu transportu gali nugabenti degias, sprogias, toksiškas, chemiškai aktyvias ar kitokio tipo medžiagas iš taško A į tašką B visoje Lietuvoje bei kone visoje Europoje.
Tik profesionalūs vežėjai su moderniu ir techniškai tvarkingu transportu gali pasirūpinti saugiu pavojingų krovinių gabenimu.

Užklausos forma

Turite klausimų?
Esame Jūsų paslaugoms! Susisiekite su mumis
europe map