Raben logo
Raben colleagues people-with-drive

Ofiso darbuotojai

Turime "draivą" kurti

tobulus sprendimus!

sekcja_1_pracownicy_biurowi.jpg

Jei norime išvardinti mums būdingus bruožus, tai tikrai būtų draugiška atmosfera ir abipusė pagalba. Be to būtų neįmanoma siekti tobulų sprendimų. Vystytis be bendradarbiavimo tiesiog neįmanoma.

Todėl mes palaikome vieni kitus sudėtingose situacijose, ieškome geriausių sprendimų ir kartu švenčiame mažas bei dideles pergales. Čia visi turime norą tobulėti. Jeigu šį norą turi ir tu, Raben Group puiki vieta Jums. Bendrovė rūpinasi savo darbuotojų ugdymu, teikdama įvairius mokymo projektus. Kiekvienas iš mūsų turi galimybę juose dalyvauti. Yra ir tarptautinių projektų, o galimybė keistis patirtimi ir įgyti siūlomų praktinių žinių yra neįkainojama. Jaučiame aistrą šiuolaikinėms technologijoms. Tokia yra mūsų darbo aplinka.

Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra mums labai vertinga. Mums patinka susitikti po darbo. Kartais švęsti kažkieno vardo dieną, kartais - sėkmę. Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad jau daug metų dalyvaujame ĮSA veikloje. Turite noro sukurti gerą atmosferą? Prisijunk prie mūsų!

darbuotojų

darbuotojų, dirbančių daugiau nei 5 metus

motyvacinių renginių darbuotojams

vietų praktikai atlikti

 +

apdovanojimų už pasiekimus logistikos

kasmet organizuojamų labdaros renginių

mesh background mesh background
Mūsų darbo pasiūlymai Jums
Darbo pasiūlymų nėra

Prisijunk prie mūsų komandos!

Ieškokite Jums tinkamo darbo pasiūlymo,
arba tiesiog

Užpildykite formą

mesh