Raben logo
Raben atstovas Lietuvoje your-partner-in-logistics

Raben Group Lietuvoje

Jūsų patikimas partneris

padaliniai

darbuotojų

 m 2

sandėlių ploto

mesh background mesh background
Raben Lietuva

Raben Group Lietuvos rinkoje veiklą vykdo nuo 2004 m. Šiuo metu padalinius esame įsteigę keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:  Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Dėl puikiai išvystyto transporto tinklo šalyje, modernios infrastruktūros ir patyrusios komandos, mes didžiuojamės galėdami savo klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Bet svarbiausia, kad kiekvienam klientui užtikriname individualius pasiūlymus pagal jo poreikius, o mūsų patyrusių specialistų komanda visuomet suteiks profesionalų aptarnavimą.

Sukaupę daugybės metų patirtį, savo klientams teikiame kontraktinės logistikos paslaugas (sandėliavimas, pridėtinės vertės paslaugos ir kt.), kelių transporto paslaugas (vietiniai ir tarptautiniai krovinių pervežimai), daliniai kroviniai ir pervežimai pilnomis mašinomis, šviežių maisto produktų logistikos paslaugos (Fresh Logistics – logistikos paslaugos, kurioms reikalinga kontroliuojama nuo +2°C iki  +6°C temperatūra).

Esame čia dėl savo klientų ir esame tokie patys kaip jie. Mes žinome ir suprantame jų lūkesčius, reikalavimus ir tikslus, kuriuos jie nori pasiekti, nes mūsų gretose yra logistikos specialistų, kurie yra įvairių pramonės šakų entuziastai, produktų vartotojai ir pirkėjai. Esame patikimas Jūsų transporto ir logistikos partneris.

Kokybės standartai

ISO 9001

Atsisiųsti

ISO 9001 (anglų k.)

Atsisiųsti

Raben Baltijos šalių kokybės politika (anglų k.)

Atsisiųsti