Raben logo
csm_FULL-LOADS_pusty3_c5d76cb627.jpg your-partner-in-logistics

Daliniai kroviniai

Krovinių pervežimas tinkamiausiu būdu:

aiškiai, tiesiogiai ir laiku

Dedicated solutions in rail transport

Pritaikyti logistikos sprendimai

Dedicated customer services

Jums skirtas Klientų aptarnavimo skyriaus specialistas

Flexibility with variable volumes

Lankstumas

Ecological solutions

Ekologiški sprendimai

  • Dedicated solutions in rail transport

    Pritaikyti logistikos sprendimai

Item 1 of 4
Raben sunkvežimis

Raben Lietuva gali padėti optimizuoti krovinių pervežimo kaštus tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais. Pasirinkus dalinių krovinių pervežimą, galima gauti daug didesnę finansinę naudą ir geriau optimizuoti logistikai skirtų kaštų panaudojimą. Užuot mokant už pilną vilkiką, mokama tik už dalinio krovinio gabenimą – LTL paslauga.
Raben Lietuva turi platų infrastruktūros tinklą ir daugybę partnerių Lietuvoje ir užsienyje. Galime savo Klientams pasiūlyti tiek sparčias pervežimo paslaugas įprastiems kroviniams, tiek temperatūrinių ar pavojingų (ADR) krovinių transportavimą vietiniais ir tarptautiniais maršrutais.
Taip pat teikiame ir kontraktinės logistikos paslaugas – sandėliavimas, pakavimas ir kita. Jeigu domina pervežimo paslaugų kaina – susisiekite su mumis, užpildykite užklausas per myRaben sistemą ir mes pateiksime geriausius pasiūlymus dalinių krovinių transportavimui.

Dalinių krovinių pervežimas

Ši paslauga yra itin aktuali tiek smulkiam, tiek vidutiniam ar stambiam verslui. Galėdami optimaliais kaštais siųsti dalinius krovinius, verslai gali patenkinti pačių įvairiausių Klientų poreikius ir teikti paslaugas, tiekti prekes. Dalinis krovinys gavėją(-us) pasiekia lygiai arba beveik taip pat sparčiai, kaip ir pilnas (FTL) krovinys.


Daliniai kroviniai gali būti transportuojami ne tik Lietuvoje, bet ir į daugybę užsienio valstybių. Tarp jų, dažniausiai vežame krovinius į: Austriją, Graikiją, Čekiją, Vengriją, Bulgariją, Italiją, Rumuniją, Slovakiją, Nyderlandus, Vokietiją, Estiją, Latviją, Lenkiją ir daugybę kitų.


Gabenant dalinius krovinius, Jūsų verslas gali optimizuoti savo išteklius, atsargas ir prekių ar medžiagų kiekius tuomet, kai to reikia. Be to, galima efektyviau valdyti sandėliavimo išlaidas ir išvengti nuostolių dėl gendančių ar iš galiojimo laiko išėjusių produktų. Pastaraisiais metais dalinių krovinių gabenimo poreikis tik auga. Tai rodo, jog daugėja ne tik smulkiojo verslo atstovų, tačiau ir tarptautinių sandorių tarp įmonių, kadangi nemaža dalis dalinių krovinių keliauja ir į užsienį.


Raben grupė turi modernų ir efektyvų transportą, kuris atitinka aukščiausius standartus dėl ekologijos ir į aplinką išmeta mažiau CO2. Kiekvienas vežėjas yra profesionalas, o daugumos procesų optimizacija prisideda prie to, kad būtų: parinkti geriausi maršrutai, įvykdomas gabenimas per trumpiausią laiką, Klientai turėtų galimybę stebėti krovinių judėjimą ir numatomą pristatymo metą realiu laiku. Turime didelę patirtį dirbant su įvairių sričių verslu, todėl esame lankstūs ir randame Jums pritaikytus logistikos sprendimus. Be to, su jumis dirba Jums skirtas ir Jūsų verslo poreikius pažįstantis Klientų aptarnavimo skyriaus specialistas, o automatizuotas duomenų apsikeitimas per kompiuterizuotas sistemas leidžia gauti maksimalią naudą, nepriklausomai nuo to ar gabenami daliniai, ar pilni kroviniai.


Pats dalinio pervežimo paslaugų užsakymas yra labai paprastas. Per myRaben sistemą klientai užsako pervežimo paslaugas. Numatytu ir sutartu laiku į pakrovimo vietą atvyksta Raben vežėjai ir krovinys pakraunamas. Tuomet krovinys konsoliduojamas ir, jeigu yra poreikis, sutvarkomi papildomi administraciniai formalumai (dokumentacija). Paruošus dokumentus, krovinys gali pajudėti į gavėjo lokaciją ir yra pristatomas.

Dalinis krovinys: gabenimas Lietuvoje

Aktualus dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje? Raben gali rasti visus geriausius ir sparčiausius transportavimo sprendimus, labai patraukliomis kainomis.


Lietuvoje veikia net keli Raben prekių konsolidavimo ir kitų logistikos paslaugų sandėliai. Juose galime saugoti Jūsų prekes ir atsargas bei konsoliduoti skirtingus dalinius krovinius, atvežtus iš visos Lietuvos. Pakrovus vilkiką daliniais kroviniais, išvežame juos į numatytas gavėjų lokacijas. Raben grupės vežėjai gali dalinius krovinius pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą, tiek didžiuosiuose miestuose, tiek jų apylinkėse ar kaimo vietovėse.


Išvenkite sandėliavimo ir didelių logistikos kaštų bei būkite ramūs dėl to, kad Jūsų kroviniai laiku pasiekia gavėjus.

Tarptautiniai pervežimai

Dalinių krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais yra itin aktuali paslauga augančiam arba daugelyje šalių veikiančiam ir Klientus ar partnerius turinčiam verslui. Į užsienį daliniai kroviniai dažniausiai siunčiami sausumos keliais, tačiau taip pat gali keliauti ir mišriu būdu.


Per myRaben platformą sugeneruojami visi Jums reikalingi dokumentai, o pačiu pervežimu ir kitų formalumų tvarkymu užsiims Raben Lietuva vežėjai ir kiti komandos nariai. Jūsų daliniai kroviniai gabenami į: Austriją, Graikiją, Čekiją, Vengriją, Bulgariją, Italiją, Rumuniją, Slovakiją, Nyderlandus, Vokietiją, Estiją, Latviją, Lenkiją ir daugybę kitų valstybių bei iš jų ar pačių šalių teritorijose.

Pilni kroviniai

Taip pat, kaip ir daliniai kroviniai, Raben grupės paslaugų spektre yra ir pilni kroviniai (FTL). Toks sprendimas yra standartinis ir siūlomas visiems Klientams, kurie nori gabenti didelį krovinį gavėjui ir toks krovinys užpildytų minimalią reikalingą krovininio transporto priekabos dalį, kad būtų klasifikuojamas, kaip pilnas krovinys arba visą priekabą.
Tiek dalinių, tiek pilnų krovinių gabenimas yra užsakomas per myRaben sistemą. Visada stengiamės pasiūlyti geriausias kainas, o nuolatiniams Klientams su pastoviais užsakymais sudarome individualizuotus tarifus. Jūsų kroviniai gabenami atitinkant aukščiausius saugumo, kokybės ir kitus standartus.

Pervežimo kainos užklausa

Domina krovinio pervežimo kaina?
Esame Jūsų paslaugoms! Susisiekite su mumis
europe map
Pramonės šakos