Raben logo
Transport międzynarodowy your-partner-in-logistics

Tarptautinis krovinių pervežimas

Tarptautiniai ryšiai be sienų

conexiuni transport zilnice

Kasdieniai išvykimai

trusted_network_of_international_partners_icon.svg

Patikimų tarptautinių partnerių tinklas

own_custom_clerance_agences_icon.svg

Muitinės paslaugos

LT_PL_LT_icon.svg

Unikalūs sprendimai krovinių LT - PL - LT pervežimams

 • conexiuni transport zilnice

  Kasdieniai išvykimai

Item 1 of 4
Raben vairuotojas

Mes esame patikinimas partneris Jūsų krovinių pervežimuose:


Mes siūlome:

 • krovinių pervežimas nuo vienos dėžės iki pilnos mašinos
 • kasdieniai išvykimai į visas Europos šalis
 • prekių pristatymas iš bet kurios Lietuvos vietos į visas Europos šalis
 • konkurencingi pristatymo terminai
 • bendradarbiavimas su vietos lyderiais ekspedijavimo srityje
 • krovinio sekimas kiekviename pervežimo etape
 • konsoliduotos siuntos
 • modernus transporto parkas
 • pavojingų (ADR) krovinių aptarnavimas
 • EDI (ang. Electronic data interchange) bendravimas su Klientais ir partneriais

TARPTAUTINIAI MARŠRUTAI

Raben grupė – jūsų partneris kiekviename logistikos procese. Tarptautinis krovinių pervežimas yra viena iš svarbiausių tiekimo grandinės dalių daugumos verslų veikloje. Mūsų klientai gali lengvai ir greitai pateikti užklausą dėl tarptautinio jų krovinių pervežimo per myRaben savitarną. Mūsų vežėjai numatytu laiku atvyksta į pakrovimo vietas, paima krovinius ir vyksta į numatytas dalinio ar pilno iškrovimo vietas.
Raben grupė yra viena didžiausių logistikos įmonių Europoje, todėl sujungiame Lietuvos verslą su visa Europa ir ne tik. Jūsų krovinius, nuosavu transportu galime nuvežti į didžiausius Europos miestus ar atokiausias kontinento dalis. Tarptautinis krovinių gabenimas aktualus kiekvienam verslui, kuris nori plėstis, augti ar optimizuoti savo verslo logistikos iššūkius. Mes randame sprendimus, turime visą infrastruktūrą ir techniką, kurios reikia ne tik krovinius pervežti nuo taško A, į tašką B, tačiau užtikrinti ir maksimaliai sklandų gabenimo procesą. Klientai gali mums patikėti ir delikačius bei temperatūrinius ar net pavojingus (ADR) krovinius. Mes juos pristatysime saugiai ir laiku, prisidėdami prie verslo augimo ir maksimalaus klientų pasitenkinimo.
Be to, šalia tarptautinio pervežimo siūlome ir daugybę kitų, kontraktinės logistikos paslaugų.

Krovinių Gabenimas Europoje

Krovinių gabenimas Europoje dažniausiai atliekamas sausumos keliais. Kadangi Europos žemynas turi labai gerai išvystytą sausumos kelių infrastruktūrą, prekių, žaliavų ar kitų krovinių gabenimas vilkikais beveik visad yra finansiškai naudingiausias sprendimas.
Pasirinkus Raben Jūsų verslui nebeliks jokių papildomų galvosūkių ar rūpesčių logistikos srityje. Mes galime pasirūpinti viskuo, pradedant krovinio pakrovimais, iškrovimais, baigiant sandėliavimu, pakavimu ar net temperatūros palaikymu sandėliavimo ir pervežimo procesų metu, gabenant šviežius maisto produktus. Kuomet svarbi Jūsų verslo dalis yra tarptautiniai sandoriai ir, kuomet reikia skubių, sklandžių bei patogiai valdomų logistikos ir pervežimo paslaugų, apsimoka kreiptis į Raben Lietuva.

Krovinių pervežimai tarptautiniais maršrutais

Pasirinkus Raben – nauda Jūsų verslui bus jaučiama kiekviename proceso etape. Tarptautinis krovinių pervežimas yra be galo svarbu verslui, kuris nori augti, plėstis, išlaikyti savo pozicijas. Didelėje Europos rinkoje reikalingi efektyvūs logistiniai sprendimai. Raben užtikrina, kad sklandžiai vykstantis krovinių pervežimas atliekamas ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniais maršrutais. Sausumos keliais ar mišriu būdu (jūra, oru) padedame Klientų kroviniams pasiekti numatytus tikslus sparčiai ir saugiai.


Modernus transporto parkas ir profesionalūs vairuotojai užtikrina sklandų pervežimą ilgais ar vidutinio ilgio tarptautiniais maršrutais. Nuosava infrastruktūra ir daugybė padalinių įvairiose šalyse leidžia pasiūlyti bene geriausią kainos ir kokybės santykį visoms logistikos paslaugoms. Be to, pervežimo paslaugas galima patogiai užsakyti per savitarnos – myRaben portalą, o krovinio judėjimą stebėti realiu laiku (ETA funkcija).


Pasinaudokite visais profesionalaus partnerio logistikos srityje, privalumais. Visuomet stengiamės Klientams pasiūlyti geriausias sąlygas vienkartiniams tarptautiniams pervežimams, o kontraktines sutartis turintiems Klientams pritaikome individualizuotus tarifus. Raben grupės Klientų ratas yra labai platus. Mes žinome, su kokiais iššūkiais logistikos srityje susiduria daugumos industrijų ir veiklos sričių atstovai. Dėl to esame patyrę tų iššūkių sprendime ir randame naudingus sprendimus, padedančius efektyviai sandėliuoti, pakuoti ar pristatyti krovinius!

Daliniai ir pilni kroviniai

Suprantame, koks svarbus yra lankstumas ir universalumas mūsų Klientams. Prisitaikome prie jų poreikių ir dėl to galime pasiūlyti tiek dalinių, tiek pilnų (FTL) krovinių transportą beveik visoje Europoje.


Kroviniai iš Lietuvos ir iš kitų Europos šalių keliauja kasdien, tad pasirinkę mus galėsite būti užtikrinti dėl konkurencingų pristatymo terminų. Turime ir daugybę partnerių, kurie padeda optimizuoti pačių įvairiausių logistikos paslaugų teikimą. Esant poreikiui ir galimybei, konsoliduojame siuntas ir krovinius tam, kad Klientai gautų maksimalią finansinę naudą, o jų kroviniai būtų pristatyti per optimaliausią įmanomą laiką.


Temperatūriniai kroviniai


Kuomet reikalingas tarptautinis temperatūrinių krovinių pervežimas, visuomet naudinga kreiptis į Raben grupę. Mes turime priekabas, kuriose galime tiksliai kontroliuoti temperatūras ir dėl to Jūsų maisto produktai gavėjus pasieks švieži arba nė kiek nepažeisti. Kartu su tarptautiniu temperatūrinių krovinių pervežimu, siūlome ir tokių krovinių sandėliavimo paslaugą. Turime modernią infrastruktūrą, kuri leidžia sandėliuoti tokius produktus reikiamoje temperatūroje ir užtikrina savalaikį, spartų pristatymą į bene bet kurią Europos šalį.


Užpildykite užsakymo formą, pateikite automatiškai Jums sugeneruotus dokumentus (labai paprasta!), nurodykite temperatūrinio krovinio savybes bei pakrovimo ir/ar pristatymo lokaciją, o mes pasirūpinsime visais kitais procesais.


Pavojingi (ADR) kroviniai


Chemijos, atliekų tvarkymo, kuro ar kitų pramonių atstovams taip pat gali būti reikalingas pavojingų (ADR) krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais. Raben grupė turi visą reikiamą techniką – vilkikus ir priekabas, o taip pat ir licencijuotus vairuotojus tokių krovinių gabenimui.


Dažnai pervežame chemines medžiagas, valiklius ir kitas medžiagas, kurios patenka į vieną iš devynių skirtingų ADR krovinių klasių. Mūsų savitarnos sistemoje automatizuojamas ADR krovinių pervežimui reikalingų dokumentų generavimas, tad administracinių iššūkių tvarkymas pasidaro labai lengvas. Sutartu laiku į pakrovimo vietą atvyksta mūsų vežėjai, kurie paima krovinį ir jį gabena į numatytą vietą. Krovinio judėjimą galima stebėti per ETA modulį, o taip pat įmanoma ir matyti kitą informaciją, valdyti su kroviniu susijusius veiksmus. 

Tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas kelių transportu teikia Raben Lietuva.

Domina krovinio
pervežimo kaina?
Esame Jūsų paslaugoms! Susisiekite su mumis
LT
Raben Lietuva UAB
Veiverių 150/Lazdijų 7
46391 Kaunas
+370 3 740 99 72
Raben Lietuva UAB
Verslo 11
94102 Klaipėda
+370 37 409 972
Raben Lietuva UAB
Liepkalnio 85B
02120 Vilnius
+370 5 232 18 13
csm_Raben_ETA_8d8ccf60af.jpg

Sužinokite savo krovinio ETA:
 

Mūsų klientams suteikiama prieiga prie myRaben platformos, kuri leidžia lengvai ir patogiai pateikti krovinių pervežimo užsakymus ir sekti jų statusą, o ETA leidžia stebėti krovinio pristatymo laiką realiu laiku. Sužinokite daugiau ir mėgaukitės myRaben privalumais.