Raben logo
csm_SUBPAGE_TL_dcfb3b5398.png your-partner-in-logistics

Tarptautinis krovinių pervežimas

Tarptautiniai ryšiai be sienų

Direct daily transport connections

600+ tiesioginių tarptautinių jungčių kasdien

Consolidation and deconsolidation of goods

234 000+ krovinių per mėnesį

 • Direct daily transport connections

  600+ tiesioginių tarptautinių jungčių kasdien

Item 1 of 2

Suprantame su kokiais iššūkiais susiduriate:

 • GAMYBA IR DISTRIBUCIJA: Poreikis perkelti gamybą arčiau galutinių klientų. Iššūkiai, susiję su krovinių pristatymo tęstinumo ir punktualumo išlaikymu, susiję su krovinių vietos prieinamumu ir vairuotojų trūkumu.
 • EKOLOGIJA: Jūsų noras investuoti į tvarią plėtrą ir ekologiškesnių produktų kūrimą. Tas pats pasakytina ir apie tiekimo grandinės sprendimus.
 • SKAITMENIZAVIMAS: Nepakankamas tiekimo grandinės skaitmeninimas, popierinių dokumentų srautas, apsunkinantis procesų optimizavimą, faktinės informacijos apie transportavimo procesus trūkumas, dėl kurio jaučiamas patikimos, realaus laiko, informacijos trūkumas. 

Ir mes turime Jums paruošę sprendimus!

 • GAMYBA IR DISTRIBUCIJA: Mes pasirūpinsime, kad Jūsų produktai greitai ir laiku pasiektų paskirties vietą, nes naudojame tarptautiniam transportui taikomus sprendimus:

  600+ tiesioginių tarptautinių jungčių kasdien
  234 000+ krovinių kasdien

 • EKOLOGIJA: Reguliarios jungtys reiškia spartesnę logistiką. Dėl gerai išvystyto transporto tinklo, sumažėja tuščių kilometrų, sumažėja anglies dioksido pėdsakas. Turime begalę ekologiškų sprendimų, kurie padės Jūsų verslui tapti dar labiau ekologiškais.
 • SKAITMENIZAVIMAS: myRaben sistema su momentiniu kainos paskaičiavimu (24 h) ir visa informacija apie Jūsų krovinius.
  Krovinių sekimui naudojame ETA (numatomas krovinio pristatymo laikas) - visada žinosite kur šiuo metu Jūsų krovinys. Galima integracija su Kliento SAP programa. Taip pat siūlome Jums tokius sprendimus, kaip PCD - krovinio pristatymą patvirtinanti nuotrauka. Greita ir patogu!

mesh

Greitas kainos paskaičiavimas

KLAUSKITE
Kraje grupy Raben

Kasdienės jungtys - tarptautinis krovinių pervežimas

Susipažinkite su galimais privalumais, kuriuos gausite naudojantis mūsų kasdienėmis tarptautinėmis jungtimis Raben transporto tinkle:

 • patikimas prekių surinkimas bei pristatymas visoje Europoje
 • išsamūs ir lankstūs kelių transporto sprendimai
 • vienas krovinio numeris visam pervežimui
 • standartizuoti transportavimo procesai
 • krovinio sekimas realiu laiku internetu
ciężarówka raben

Išsami informacija apie Jūsų krovinį internete

Pasirinkę mus tarptautiniam pervežimui, gaunate prieigą prie modernių internetinių įrankių, leidžiančių patogiai ir greitai pasiekti informaciją.

 • myRaben - išsamiam krovinių sekimui, greitam užsakymų pateikimui, kainų paskaičiavimui bei aktualių ataskaitų generavimui
 • ETA - krovinių sekimui, pagal kurį pateikiama išsami informacija apie numatomą krovinio pristatymą realiu laiku
csm_ECO2WAY-1_21b3b035e7.jpg

Su mumis Jūsų transportas - daugiau EKO

 • Daugiausia dėmesio skiriame CO2 emisijos mažinimui ir matuojame anglies pėdsaką kiekviename transportavimo etape. Skaičiuojame  CO2 kiekį kiekvienam gautam kroviniui.
 • Dėl reguliarių maršrutų, mūsų sunkvežimiai visada važiuoja pilni ir yra optimaliai išnaudojama kroviniams skirta erdvė.
 • Keičiame senus sunkvežimius naujais, kurie atitinka GHG (angl. Greenhouse gas) išmetamo anglies dioksido reikalavimus.
 • Mūsų vairuotojai mokomi kaip vairuoti ekonomiškiau, o kartu ir ekologiškiau.

Greitas kainos paskaičiavimas

KLAUSKITE

Raben Grupė – Jūsų partneris kiekviename logistikos procese. Tarptautinis krovinių pervežimas yra viena iš svarbiausių tiekimo grandinės dalių daugumos verslų veikloje. Mūsų klientai gali lengvai ir greitai pateikti užklausą dėl tarptautinio jų krovinių pervežimo per myRaben savitarną. Mūsų vežėjai numatytu laiku atvyksta į pakrovimo vietas, paima krovinius ir vyksta į numatytas dalinio ar pilno iškrovimo vietas.
Raben grupė yra viena didžiausių logistikos įmonių Europoje, todėl sujungiame Lietuvos verslą su visa Europa ir ne tik. Jūsų krovinius, nuosavu transportu galime nuvežti į didžiausius Europos miestus ar atokiausias kontinento dalis. Tarptautinis krovinių gabenimas aktualus kiekvienam verslui, kuris nori plėstis, augti ar optimizuoti savo verslo logistikos iššūkius. Mes randame sprendimus, turime visą infrastruktūrą ir techniką, kurios reikia ne tik krovinius pervežti nuo taško A, į tašką B, tačiau užtikrinti ir maksimaliai sklandų gabenimo procesą. Klientai gali mums patikėti ir delikačius bei temperatūrinius ar net pavojingus (ADR) krovinius. Mes juos pristatysime saugiai ir laiku, prisidėdami prie verslo augimo ir maksimalaus klientų pasitenkinimo.
Be to, vykdomi ne tik tarptautiniai pervežimai, bet ir daugybę kitų, kontraktinės logistikos paslaugų.

Krovinių Gabenimas Europoje

Krovinių gabenimas Europoje dažniausiai atliekamas sausumos keliais. Kadangi Europos žemynas turi labai gerai išvystytą sausumos kelių infrastruktūrą, prekių, žaliavų ar kitų krovinių gabenimas vilkikais beveik visad yra finansiškai naudingiausias sprendimas.
Pasirinkus Raben Jūsų verslui nebeliks jokių papildomų galvosūkių ar rūpesčių logistikos srityje. Mes galime pasirūpinti viskuo, pradedant krovinio pakrovimais, iškrovimais, baigiant sandėliavimu, pakavimu ar net temperatūros palaikymu sandėliavimo ir pervežimo procesų metu, gabenant šviežius maisto produktus. Kuomet svarbi Jūsų verslo dalis yra tarptautiniai sandoriai ir, kuomet reikia skubių, sklandžių bei patogiai valdomų logistikos ir pervežimo paslaugų, apsimoka kreiptis į Raben Lietuva.

Krovinių pervežimai tarptautiniais maršrutais

Pasirinkus Raben – nauda Jūsų verslui bus jaučiama kiekviename proceso etape. Krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais yra be galo svarbus verslui, kuris nori augti, plėstis, išlaikyti savo pozicijas. Didelėje Europos rinkoje reikalingi efektyvūs logistiniai sprendimai. Raben užtikrina, kad sklandžiai vykstantis krovinių pervežimas atliekamas ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniais maršrutais. Sausumos keliais ar mišriu būdu (jūra, oru) padedame Klientų kroviniams pasiekti numatytus tikslus sparčiai ir saugiai.


Modernus transporto parkas ir profesionalūs vairuotojai užtikrina sklandų pervežimą ilgais ar vidutinio ilgio tarptautiniais maršrutais. Nuosava infrastruktūra ir daugybė padalinių įvairiose šalyse leidžia pasiūlyti bene geriausią kainos ir kokybės santykį visoms logistikos paslaugoms. Be to, pervežimo paslaugas galima patogiai užsakyti per savitarnos – myRaben portalą, o krovinio judėjimą stebėti realiu laiku (ETA funkcija).


Pasinaudokite visais profesionalaus partnerio logistikos srityje, privalumais. Visuomet stengiamės Klientams pasiūlyti geriausias sąlygas, kai reikalingi vienkartiniai tarptautiniai pervežimai, o kontraktines sutartis turintiems Klientams pritaikome individualizuotus tarifus. Raben grupės Klientų ratas yra labai platus. Mes žinome, su kokiais iššūkiais logistikos srityje susiduria daugumos industrijų ir veiklos sričių atstovai. Dėl to esame patyrę tų iššūkių sprendime ir randame naudingus sprendimus, padedančius efektyviai sandėliuoti, pakuoti ar pristatyti krovinius!

Daliniai ir pilni kroviniai

Suprantame, koks svarbus yra lankstumas ir universalumas mūsų Klientams. Prisitaikome prie jų poreikių ir dėl to galime pasiūlyti tiek dalinių, tiek pilnų (FTL) krovinių transportą beveik visoje Europoje.


Kroviniai iš Lietuvos ir iš kitų Europos šalių keliauja kasdien, tad pasirinkę mus galėsite būti užtikrinti dėl konkurencingų pristatymo terminų. Turime ir daugybę partnerių, kurie padeda optimizuoti pačių įvairiausių logistikos paslaugų teikimą. Esant poreikiui ir galimybei, konsoliduojame siuntas ir krovinius tam, kad Klientai gautų maksimalią finansinę naudą, o jų kroviniai būtų pristatyti per optimaliausią įmanomą laiką.


Temperatūriniai kroviniai


Kuomet reikalingas temperatūrinių krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais, visuomet naudinga kreiptis į Raben grupę. Mes turime priekabas, kuriose galime tiksliai kontroliuoti temperatūras ir dėl to Jūsų maisto produktai gavėjus pasieks švieži arba nė kiek nepažeisti. Kartu su tarptautiniu temperatūrinių krovinių pervežimu, siūlome ir tokių krovinių sandėliavimo paslaugą. Turime modernią infrastruktūrą, kuri leidžia sandėliuoti tokius produktus reikiamoje temperatūroje ir užtikrina savalaikį, spartų pristatymą į bene bet kurią Europos šalį.


Užpildykite užsakymo formą, pateikite automatiškai Jums sugeneruotus dokumentus (labai paprasta!), nurodykite temperatūrinio krovinio savybes bei pakrovimo ir/ar pristatymo lokaciją, o mes pasirūpinsime visais kitais procesais.


Pavojingi (ADR) kroviniai


Chemijos, atliekų tvarkymo, kuro ar kitų pramonių atstovams taip pat gali būti reikalingas pavojingų (ADR) krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais. Raben grupė turi visą reikiamą techniką – vilkikus ir priekabas, o taip pat ir licencijuotus vairuotojus tokių krovinių gabenimui.


Dažnai pervežame chemines medžiagas, valiklius ir kitas medžiagas, kurios patenka į vieną iš devynių skirtingų ADR krovinių klasių. Mūsų savitarnos sistemoje automatizuojamas ADR krovinių pervežimui reikalingų dokumentų generavimas, tad administracinių iššūkių tvarkymas pasidaro labai lengvas. Sutartu laiku į pakrovimo vietą atvyksta mūsų vežėjai, kurie paima krovinį ir jį gabena į numatytą vietą. Krovinio judėjimą galima stebėti per ETA modulį, o taip pat įmanoma ir matyti kitą informaciją, valdyti su kroviniu susijusius veiksmus.