Raben logo
Raben warehousing services logistic your-partner-in-logistics

Sandėliavimas

Ypatingas dėmesys

Jūsų kroviniams

Innovative solutions

Inovacijos

Expertise and many years of experience in various industries

Žinios ir ilgametė patirtis teikiant paslaugas įvairioms pramonės šakoms

 An extensive branch network

Platus padalinių tinklas

Modern infrastructure

Moderni infrastruktūra

Flexibility and process automation

Procesų automatizavimas

  • Innovative solutions

    Inovacijos

Item 1 of 5
csm_Raben_warehouse_inside-min_c1d700693d.jpg

Sandėliavimas – viena iš svarbiausių logistinės grandinės dalių. Norint efektyviai skirstyti, pristatyti ar paruošti prekes bei produktus, reikalingi tinkami sandėliavimo sprendimai. Jūsų patogumui, šiuos sprendimus įvairaus dydžio verslui gali pasiūlyti Raben Lietuva. Mes pasirūpinsime viskuo, kas susiję su sandėliavimu – nuo A iki Ž. Dėl to, Jūs galėsite susitelkti į pagrindinę savo veiklą ir resursus paskirstyti ten, kur jų reikia labiausiai. Na, o logistikos ir sandėliavimo sprendimus galėsite patikėti būtent Raben grupei. Mes naudojame moderniausias IT sistemas, turime modernią infrastruktūrą, o mūsų komandoje dirba atsidavę ir kompetentingi profesionalai.

csm_Raben_IT_server-min_8d21dcabaf.jpg

Visa tai leidžia mums suteikti platų, aukščiausios kokybės sandėliavimo paslaugų spektrą. Prekes galime sandėliuoti, pakuoti, rūšiuoti. Modernūs mūsų logistikos sandėliai gali tapti visų Jūsų problemų sprendimu. Na, o kitos kontraktinės logistikos paslaugos padės palengvinti ir kitus procesus.
Raben Lietuva pasitikti daugybė smulkių, vidutinio dydžio ir stambių vietinių bei tarptautinių verslų. Jeigu norite palengvinti sandėliavimą ir padidinti šių procesų našumą patikėdami tai profesionalams – nedvejokite kreiptis nurodytais kontaktais. Mūsų komanda peržiūrės Jūsų užklausą ir pasistengs pateikti pasiūlymą su geriausia kaina!

Sandėliavimo paslaugos

Prekių ir krovinių sandėliavimas yra svarbi logistinės grandinės dalis. Norint, kad: užsakymai užsakovus pasiektų laiku, mažėtų transportavimo išlaidos, pasidarytų lengviau valdyti atsargas ir su logistika susijusias išlaidas, būtų optimizuojami visi su produktų ir krovinių sandėliavimu susiję procesai, reikalingi tam tikri sprendimai. Visgi nuo nulio statyti sandėliavimo patalpas ir kurti visą infrastruktūrą bei apmokyti personalą yra be galo brangu laiko ir kaštų atžvilgiu. Dėl to, beveik be išimčių, labiausiai, tiek augančiam, tiek lyderiaujančiam verslui apsimoka sandėliavimą patikėti profesionaliems partneriams.
Raben Lietuva prekių sandėliavimas ir kitos sandėliavimo paslaugos itin naudingos: maisto ir ne maisto prekių, automobilių, chemijos, technologijų pramonės dalyviams, mažmeninės prekybos atstovams, e-komercijos verslams ir daugeliui kitų įmonių ar bendrovių.

Didelis Raben Lietuva teikiamų sandėliavimo paslaugų efektyvumas įmanomas, didžiąja dalimi dėl to, kad suderiname profesionalų požiūrį su ilgamete patirtimi bei moderniais techniniais sprendimais. Kadangi turime visą reikiamą įrangą bei profesionalią komandą, galime sandėliuoti įvairaus svorio, įvairių gabaritų ir tipų krovinius. Kokybiškos sandėliavimo valdymo sistemos atitinka ISO 9001 standartą, o sprendimų įgyvendinimui naudojame RedPraire sistemą. Ji yra viena iš moderniausių bei lyderė kone visame pasaulyje. Šios sistemos suteikiamos įžvalgos, analizuojami duomenys ir kitos funkcijos leidžia kuo efektyviau spręsti problemas, valdyti atsargas, atlikti kitas reikalingas užduotis.


Profesionalus sandėliavimas itin priimtina kaina gali prisidėti prie: daug optimalesnio logistikos kaštų valdymo, greitesnių pristatymų, trumpesnio užsakymo apdorojimo laiko, labiau patenkintų Jūsų Klientų ir didesnio pelningumo. Rasime tinkamus sprendimus klientams Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje!

Prekių sandėliavimas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje

Sandėliavimas yra labai svarbi verslo dalis, jei vykdoma veikla susijusi su prekyba. Juk turi būti vieta, kurioje būtų laikomas didelis prekių kiekis. Dėl to ir reikalingos sandėliavimo paslaugos. Taip pat, dažnu atveju, būtina ir logistika, kad iš sandėlio prekės būtų pervežamos į kitą vietą, pvz., tiesiogiai kliento nurodytu adresu. Daugelis verslininkų norėdami ne tik sutaupyti laiką ir pinigus, bet ir gauti sandėliavimą ir logistiką iš vienų rankų naudojasi dviguba galimybe – t. y. sandėliavimo logistika. Į tokią paslaugą įeina prekių ir krovinių sandėliavimas kartu su pervežimu. Tai labai patogu ir pravartu.

Tiek prekių sandėliavimas, tiek krovinių sandėliavimas gali būti vykdomas arčiau užsakovo įmonės, pvz., Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Kaune. Šitaip daroma, kad galima būtų sutrumpinti transportavimo laiką, kuris yra labai svarbus. Tarkim, jei Klaipėda yra tas miestas, kuriame yra ir klientai, ir įmonė parduodanti atitinkamas prekes, (kurios turėtų būti saugomos sandėlyje), tai geriausia, kad ir sandėliavimas būtų šiame mieste. Tuo labiau, jog ir pervežimo išlaidos žymiai mažesnės. Kitas dalykas, jei veikla yra vykdoma visoje Lietuvoje, tuomet gali būti užsakomos sandėliavimo paslaugos iš karto keliuose miestuose, esančiuose skirtingose šalies vietose.

Sandėliavimo paslaugos kaina labai priklauso nuo įvairių aspektų. T. y.: koks prekių/krovinių kiekis, svoris, pobūdis; kokių laikymo (sandėliavimo) sąlygų reikės; kiek laiko turės būti sandėliuojama ir t. t. Taip pat, ar reikės logistikos, ar užteks tik sandėliavimo paslaugos. O gal pravers sandėliavimo logistika? Jei taip, tai kuriame mieste: Klaipėdoje, Vilniuje ar Kaune, Šiauliuose? O gal iš karto trijuose miestuose? Juk šitaip žymiai patogiau ir galima optimizuoti sąnaudas bei geriau organizuoti visus su prekėmis ir kroviniais susijusius darbus. Taip kad norėdami sužinoti, kokia būtų tiksli sandėliavimo kaina – turėtumėte žinoti atsakymus į visus aukščiau išvardytus klausimus. Tuomet sandėliavimo specialistai galės pateikti ne tik kainas, bet ir tinkamiausius sprendimus Jūsų verslui, vykdomai veiklai. Juk Raben komanda žino, kaip geriausiai sandėliuoti ir transportuoti.

Prekių, krovinių sandėliavimas

Prekių ir krovinių sandėliavimo paslaugos yra naudingos tiek B2B, tiek B2C arba C2C segmento įmonėms. Raben Lietuva suteikia ypatingą dėmesį kiekvienam Klientui. Dėl to galime optimizuoti savo paslaugas, rasti unikalius sprendimus ir jų derinius tam, kad kiekvienas Klientas liktų maksimaliai patenkintas bei kiekvienas jų rūpestis būtų išspręstas.
Raben grupė turi didžiulę patirtį sandėliuojant įvairiausių tipų prekes ir krovinius savo sandėliuose visoje Europoje. Raben Lietuva atstovauja tas pačias vertybes ir tą pačią patirtį, kaip ir kitos mūsų grupės įmonės. Laiku ir tiksliai apskaitomi kroviniai bei prekės ir efektyvus jų sandėliavimas gali suteikti papildomų įžvalgų Jūsų verslui ir rasti nišų pelningumo ir paslaugų ar prekių kokybės didinimui.
Krovinių sandėliavimas – kontraktinės logistikos dalis. Šias paslaugas priimtina kaina galite užsisakyti atskirai arba kaip didesnio paslaugų paketo dalį, priklausomai pagal savo verslo poreikius.

Išmanus sandėliavimas – didesnė nauda Jūsų verslui!

Vienas iš didžiausių privalumų, ką Raben Lietuva gali pasiūlyti Jūsų verslui – išmanios technologijos ir kitos inovacijos, pritaikomos sandėliavimo procese. Jų dėka galima pagerinti daromas įžvalgas, padidinti duomenų analizės efektyvumą, gauti didesnę naudą kiekviename logistinės grandinės žingsnyje. Raben sandėliuose yra įdiegta profesionali, lyderiaujančiai įmonei reikalinga IT infrastruktūra. Su jos pagalba skirtingi Raben Lietuva departamentai bei Jūsų verslas gali automatizuotai keistis informacija. Tai – spartu, paprasta ir efektyvu optimizuojant transportavimą, pakavimą, paruošimą ar kitus procesus.


Kadangi Raben Lietuva siūlo visapusišką sandėliavimo valdymą: iškrovimą, sandėliavimą, konsolidavimą, surinkimą, pakavimą, distribuciją, atsargų valdymą ir dokumentavimą, spartus ir automatizuotas duomenų apsikeitimas vaidina labai svarbų vaidmenį. Ten, kur formų pildymas rankiniu būdu truktų labai ilgai, čia įvyksta akimirksniu. Taupomas laikas ir dėl galimybės apdoroti žymiai didesnį duomenų kiekį ir srautą – didėja efektyvumas.


Kai kurių procesų automatizavimas taip pat gali prisidėti prie to, kad pakrovimai, iškrovimai, pakavimo procesai ar sandėliavimas bus atliekami sparčiau nei tai darant rankiniu būdu. Didėjant sandėliavimo užduočių apimčiai, didėja ir sutaupyto laiko ir lėšų kiekis. Sandėliavimo procesuose naudojame itin siaurus pravažiavimus ir pusiau automatinius VNA keltuvus, kurie leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti erdvę bei tiksliai naviguoja į sandėliavimo vietas bei iš jų. Besirūpinantiems tvarumu ir ekologija taip pat galime džiugiai pranešti, kad Raben Lietuva sandėliuose yra naudojamos ličio jonų akumuliatorių technologijos. Tai leidžia mums sąmoningai sumažinti bereikalingą elektros energijos suvartojimą, neprarandant paslaugų našumo.


Raben Lietuva taip pat rūpinasi tuo, kad mūsų sandėliavimo sprendimai atspindėtų mūsų įmonės, kaip lyderio, kompetencijas ir reputaciją. Nuolat stebime naujoves ir diegiame atnaujinimus, išbandome inovatyvias technologijas, apmokome personalą bei giliname vadovų ir kitų grandžių darbuotojų žinias tam, kad paslaugų kokybė ir našumas tik augtų.

Sauga ir kompetencijos


Renkantis sandėliavimo paslaugų teikėją, būtina žinoti apie saugumo garantijas ir sprendimus, kurie saugo krovinius bei prekes nuo pavojų. Raben Lietuva sandėliuose yra įrengtos moderniausius ir aukščiausius standartus atitinkančios priešgaisrinės apsaugos ir gaisro gesinimo sistemos. Mūsų darbuotojai taip pat yra apmokomi, kaip elgtis nelaimės ar kitų pavojų atveju, kad būtų kuo greičiau suvaldytos rizikos bei patirti kuo mažesni nuostoliai.


Visų pirma – atskiriame pavojingas ar aktyvias medžiagas bei prekes ir produktus nuo lengvai degių ar lengvai pažeidžiamų. Optimizuojame sandėliavimo erdvę taip, kad mūsų komandai ir technikai būtų nesudėtinga prekes pakrauti, iškrauti ar sandėliuoti, tačiau taip pat ir nekiltų pavojus jas pažeisti ar joms pakenkti.


Nelaimės atveju, iš karto, automatiškai įsijungia efektyvi ir moderni gaisro gesinimo sistema su purkštuvais. Mūsų sandėliuose yra moderni gesinimo putomis sistema, kuri tinka ir patiems pavojingiausiems kroviniams ar prekėms gesinti.


Mūsų personalas taip pat gali būti apmokytas pakuoti, paruošti, ženklinti Jūsų prekes. Savo sandėliavimo procesuose naudojame automatizacijos robotus, įvairią kitą įrangą bei galime net reguliuoti temperatūrą.

Pramonės šakos
Modernūs sandėliai