Raben logo
Mobile devices for transport and logistics your-partner-in-logistics

PCD

pristatymą patvirtinanti nuotrauka

Dabartinė situacija rinkoje, yra gana nelengvas uždavinys visiems. Nepaisant to, visada esame pasirengę Jūsų krovinių transportavimui.

Rūpindamiesi saugumu, reaguojame į dabartinius klientų poreikius ir pristatome naują krovinių pristatymo sprendimą - nuotrauka patvirtinanti pristatymą (angl. Picture Confirming Delivery). Sprendimas leidžiantis patvirtinti krovinio pristatymą bekontakčiu būdu, išlaikant saugų atstumą tarp vairuotojo ir krovinio gavėjo.

PCD inovacija reiškia:

 • saugumas - bekontaktis pristatymas, išlaikant
  saugų atstumą tarp vairuotojo ir gavėjo

 • patogumas - jokių nereikalingų parašų ir antspaudų,
  galimas ir nuotolinis paėmimas, pvz. būnant karantine
 • tikslumas - datos, laiko ir pristatymo vietos
  registravimas, krovinio išvaizdos
  fiksavimas nuotraukose
mesh
Mobilus vairuotojo įrenginys

Kaip veikia pristatymo procesas su PCD?

Pristatymo procesas su PCD labai paprastas. Jums, klientui, tereikia suvesti užsakymą myOrder sistemoje (myRaben.com platformoje), kur Jūs pažymite kad norite pasinaudoti papildoma nemokama PCD paslauga.

Vairuotojas, pristatydamas prekes, palieka jas gavėjo nurodytoje vietoje ir padaro 3 nuotraukas: krovinio lipduko, pačio krovinio ir krovinio su lipduku. Tokiu būdu jis patvirtina krovinio pristatymą, papildomai neprašydamas gavėjo pasirašyti, todėl taip galima išlaikyti tinkamą ir saugų atstumą tarp gavėjo ir vairuotojo. Nuotraukos automatiškai išsaugomos vairuotojo mobiliajame įrenginyje ir apdorojamos kaip krovinio pristatymo patvirtinimas.Sistemoje taip pat fiksuojamas sunkvežimio valstybinis numeris, data, laikas ir vietos, kurioje buvo padarytos krovinio nuotraukos, koordinatės.

Šis inovatyvus sprendimas užtikrina, nuotraukos buvo atliktos būtent toje vietoje ir tuo laiku. Klientas gali iš karto matyti krovinio pristatymo patvirtinimą myRaben platformoje, myT&T skiltyje.

Pasinaudokite mūsų naujojo sprendimo privalumais!

Sužinokite plačiau