Raben logo
Raben transport krajowy drobnicowy your-partner-in-logistics

Krovinių pervežimas Lietuvoje

Mes rūpi kiekvienas krovinys

 An extensive branch network

Pilnai valdomas terminalų tinklas

Security of entrusted shipments and a modern fleet

Krovinių saugumas

Modern technologies

Šiuolaikinės technologijos

Wide range of additional services

Pridėtinės vertės paslaugos

  •  An extensive branch network

    Pilnai valdomas terminalų tinklas

Item 1 of 4
csm_Raben_for_retail_industry_3ff3e08a26.jpg

Kiekvienam verslui reikalingas patikimas pervežimo paslaugų, logistikos partneris. Juo visada gali tapti Raben!

Mes turime visą reikiamą infrastruktūrą, nuosavą transportą ir kompetentingų profesionalų komandą. Visa tai veikia išvien tam, kad Jūsų krovinių pervežimas Lietuvoje vyktų kuo sklandžiau, saugiau ir pasiūlomos sąlygos būtų kuo geresnės. Kaip vienas iš kontraktinės logistikos ir krovinių pervežimo sričių lyderių Lietuvoje ir Europoje, Raben grupė sprendžia visus pervežimo ir logistinius galvosūkius bei taip prisideda prie Jūsų verslo augimo.

Vietinių pervežimų sferoje siūlome įvairius sprendimus gabenant įprastus – pilnus, dalinius, pavojingus (ADR), negabaritinius ir nestandartinius bei temperatūrinius krovinius. Jeigu Jums reikalingi ne tik vietiniai pervežimai, bet ir kitos susijusios logistikos paslaugos, kaip sandėliavimas, pakavimas ar kita – mes randame visus sprendimus!

Be to, Raben grupė didelį dėmesį skiria tvarumui ir socialinei atsakomybei. Jūsų pervežimo partneriu tapus Raben, Jūs pasitikėsite partneriais, kurie naudoja mažiau taršų transportą, į visus procesus diegia energiją ir kitus išteklius tausojančias metodikas, rūpinasi darniu vystymusi ir patrauklia darbo aplinka bei saugiu krovinių gabenimu!

Vietiniai pervežimai

Krovinių pervežimas Lietuvoje – labai paprastai užsakoma paslauga ir, žinoma, itin priimtina kaina. Kiekvieno Kliento patogumui esame sukūrę ir nuolat tobuliname myRaben savitarnos sistemą internete. Tai – užsakymų pateikimo ir valdymo platforma, kuri supaprastina logistikos paslaugų užsakymą ir sprendžia didžiąją dalį administracinių iššūkių. Pateikiant užsakymą, tuo pat metu sugeneruojami visi aktualūs dokumentai, o įvykus pakrovimui – krovinio judėjimą galima stebėti realiu laiku, matyti jo statusą ir pasikeitimus.

Logistikos paslaugų užsakymas Jums užtruks vos keletą minučių. Net užsakant vienkartines arba nepastovias pervežimo Lietuvoje paslaugas, per myRaben galima rasti geriausius pasiūlymus. SpotOffer įrankis leidžia greitai ir paprastai paskaičiuoti vienkartinio, dalinio ar pilno pervežimo kaštus, tad Jums bus žinomos logistikos kainos!

Logistikos sprendimai gera kaina

csm_Raben_pwd_long_186f233e3a.jpg

Raben Lietuva siūlo du pagrindinius sprendimus, pilnų, smulkių bei dalinių krovinių pervežimams vietiniuose maršrutuose, Lietuvoje:

  • Cargo Classic – krovinių pristatymo laikas Lietuvoje iki 48 valandų nuo pakrovimo. Užsakovai gali SMS žinutėmis arba el. paštu gauti atnaujinimus apie krovinio judėjimą ir statusą (monitoringas). Na, o Cargo Classic paslaugą pasirinkę Klientai galės lanksčiai valdyti pervežimo paslaugų sąlygas bei maksimalizuoti naudą su patogiais pristatymo terminais.
  • Cargo Premium – krovinius Lietuvoje pristatysime per 24 valandas. Su Raben Lietuva Cargo Premium, vietiniai pervežimai vyks sparčiausiai, o aukščiausia logistikos paslaugų kokybė smarkiai prisidės prie geriausių Jūsų verslo rezultatų. Su Cargo Premium siūlome ir kompleksines logistikos paslaugas: monitoringą, iškrovimą, padėklų keitimą, kitas papildomas paslaugas.

Raben Lietuva verta rinktis dėl daugybės priežasčių. Viena iš tokių yra geros kainos. Mes turime ilgametę patirtį bendradarbiaudami su įvairių sričių verslais. Maisto, ne maisto prekių, chemijos, automobilių, technologijų pramonės, mažmeninės prekybos atstovai, e-komercijos ir daugybės kitų sferų, smulkios, vidutinio dydžio ir stambios įmonės patiki savo vietinę logistiką Raben Lietuva. Pagal poreikį taip pat įmanomas ir tarptautinis krovinių pervežimas kone visame pasaulyje.

Patogus užsakymų valdymas, gera kaina, visa reikiama informacija, sparta ir galimybė plėsti naudą su papildomomis paslaugomis yra tai, kodėl verta rinktis Raben Lietuva.

Dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje

Verslui siūlome optimalesnį logistikos procesų ir su jais susijusių kaštų valdymą – dalinių krovinių pervežimą. Užuot mokant už visą priekabą ir pilną krovinį, galime pasiūlyti transportavimą patrauklesne kaina – dalinį krovinių pervežimą.

Net, jeigu krovinio masė, tūris ar matmenys nėra dideli, Raben vis tiek gali pasirūpinti prekių transportavimu iš taško A, į tašką B visoje Lietuvoje. Dalinių krovinių gabenimas turi tuos pačius privalumus, kaip ir pilnų krovinių transportas, tačiau tai yra maksimaliai Jums finansiškai apsimokanti pervežimo paslauga. Optimizuodami krovas ir maršrutus, galime sparčiai pervežti ir dalinius krovinius visoje Lietuvos teritorijoje ar net tarptautiniais maršrutais.

Pilni kroviniai

Reikalingi prekių, produktų, žaliavų, detalių ar kitų krovinių vietiniai pervežimai? Tapus Raben Klientu gausite prieigą prie savo myRaben paskyros, kur galėsite užsakyti pervežimus, valdyti savo užsakymus, matyti jų statusą ir kitą aktualią informaciją. Verslui, kuriam itin aktualūs krovinių ar prekių pristatymai vietiniais maršrutais, Raben Lietuva pasiūlys visus logistinius sprendimus, kurių tik gali reikėti. Bene geriausiu kainos ir spartumo santykiu pasiūlysime transportuoti ir temperatūrinius ar net pavojingus (ADR) krovinius.

Vienas iš didžiausių privalumų – ETA funkcija, kuri leidžia per myRaben paskyrą matyti savo krovinio statusą realiu laiku. Tai palengvins Jūsų komunikaciją su tiekėjais ar gavėjais, gali prisidėti prie geresnių santykių ir lengvesnio paslaugų pridėtinės vertės kūrimo kitose Jūsų verslo srityse. Nepriklausomai nuo to, kurioje šalies vietoje krovinys dabar yra – Jūs tai matysite ir galėsite lengviau planuoti kitus logistikos grandinės procesus.

Pavojingi kroviniai

Viso yra net 9 ADR klasės ir skirtingos medžiagos bei skirtingi produktai yra priskiriami skirtingoms ADR klasėms. Teisės aktai ir reglamentai apibrėžia tai, pagal kokius kriterijus kategorizuojami Raben gali pervežti beveik bet kurį pavojingą krovinį!

Pavojingus chemijos pramonės krovinius, degius skysčius, kitas pavojingas medžiagas pervežame kreipdami maksimalų dėmesį į saugumą, patikėdami darbą profesionaliems ir kompetentingiems vairuotojams, įdarbindami saugumo etalonus atitinkantį transportą, priekabas. Jeigu ieškote patikimo partnerio, kuris pasirūpins saugiu pavojingo krovinio transportu nuo pradžios iki pabaigos, nedvejokite kreiptis į Raben Lietuva!

Temperatūriniai kroviniai

Verslui, kuris nori, jog gavėjus pasiektų švieži ir aukščiausios kokybės maisto produktai – siūlome temperatūrinių krovinių transportavimo sprendimus. Raben gali būti Jūsų logistikos partneris, kuris yra pilnai pasiruošęs aptarnauti ir kontroliuojamos temperatūros reikalaujančius krovinius kiekviename logistikos grandinės etape.

Maisto produktus galime pervežti aplinkose, kuriose yra kontroliuojama temperatūra. Dėl to Jūsų produktai išlieka švieži ilgiau, o patrauklios pervežimo paslaugų kainos maksimalizuoja Jūsų verslo gaunamą naudą. Prisitaikome prie augančių verslo poreikių. Turime patirtį dirbdami su temperatūrinių krovinių gabenimu, mažmeninės prekybos tinklais. Visa ši patirtis ir moderni įranga bei technologijos leidžia mums užtikrintai siūlyti aukščiausios kokybės logistikos paslaugas Jūsų verslui Lietuvoje.

Įmonė Raben Lietuva savo klientams teikia vietinių bei tarptautinių pervežimų, Fresh Logistics bei kontraktinės logistikos paslaugas.

Domina krovinio
pervežimo kaina?
Esame Jūsų paslaugoms! Susisiekite su mumis
LT
Raben Lietuva UAB
Ateities pl. 32E
52164 Kaunas
+370 3 740 99 72
Raben Lietuva UAB
Verslo 11
94102 Klaipėda
+370 37 409 972
Raben Lietuva UAB
Liepkalnio 85B
02120 Vilnius
+370 5 232 18 13
csm_Raben_ETA_b9665c13ec.jpg

Sužinokite savo krovinio ETA

myRaben.com platformoje galite sužinoti planuojamą Jūsų krovinio pristatymo laiką. Prisijunkite prie myRaben.com
ir jau šiandien susipažinkite su ETA.

Pramonės šakos
ETA
Sekite savo krovinį realiu laiku