Raben logo
csm_ETA_banner_test_fe7fbbc412.jpg your-partner-in-logistics

ETA

numatomas atvykimo laikas

Remdamiesi bendravimu su klientais ir krovinių gavėjais supratome, kad labai svarbu yra teisinga ir paprastai suprantama informacija apie krovinio pristatymo laiką. Informacija, kuri leis sekti krovinio maršrutą ir koreguoti savo veiklą priklausomai nuo pristatymo laiko.

Norime suteikti Jums ir Jūsų įmonei patikimą informaciją, kad galėtumėte dar paprasčiau planuoti bei kontroliuoti savo veiklą.

Kodėl ETA tokia ypatinga?

 • Dinamiška informacija,
  apie Jūsų krovinio pristatymą
  realiu laiku
 • Logistikos procesų skaidrumas
 • Galimybė planuoti savo darbus
  priklausomai nuo faktinio
  pristatymo laiko
mesh
Sunkvežimis ant tilto

Kaip veikia ETA?

ETA apskaičiuojamas, kai registruojama vairuotojo mobiliojo įrenginio GPS padėtis. Krovinio pristatymas vykdomas pagal numatytą maršrutą, atvykstant į pasikrovimo bei pristatymo vietas. Mobilusis įrenginys perduoda informaciją atitinkamoms Raben Group IT sistemoms, apdoroja šią informaciją ir po to ji tampa matoma "mytrack & trace" svetainėje myRaben.com. Taigi, klientai gauna ETA informaciją, kuri yra laiko tarpas +/- 2h.

Padidėjus eismo srautui, įvykus avarijoms, pasikeitus krovinių iškrovimo tvarkai ar kitoms nenumatytoms aplinkybėms, sistema automatiškai atnaujina ETA informaciją, kai nuokrypis yra 60 minučių arba didesnis nei anksčiau apskaičiuotas ETA laiko tarpas.

Sužinokite daugiau