Raben logo
csm_techno_notxt_3ec71ae46a.jpg your-partner-in-logistics

Technologijų pramonė

JŪSŲ PRODUKTAI KURIA

MŪSŲ PASAULĮ

modern_infrastructure_icon.svg

Moderni saugojimo vieta

own_groupage_network_icon.svg

Specialus transporto tinklas

modern_IT_systems_icon.svg

Modernios IT sistemos

dedicated_customer_services_icon.svg

Jūsų produktams dedikuoti ekspertai

  • modern_infrastructure_icon.svg

    Moderni saugojimo vieta

Item 1 of 4
csm_Raben_for_Technology_industry_599e788e35.jpg

Naujausios technologijos palengvina mūsų kasdienį gyvenimą ir kuria naują realybę.

Visi mes naudojame technologijas tiek namie, tiek darbe. Kaip logistikos ekspertai, suprantame, kad elektroniniai prietaisai ir baltos spalvos prekės reikalauja specialiai pritaikytų logistikos sprendimų, kurie palaikytų ne tik gamybos procesą, bet ir pristatymus į parduotuves ar net į pirkėjų namus.

Atsižvelgdami į visa tai, turime paruošę specialias paslaugas įvairių technologinių prekių gamintojams. Į mūsų siūlomas paslaugas įeina:

  • išsamūs, regioniniai paskirstymo sprendimai,
  • projektų pristatymai investicijoms,
  • nestandartinių pristatymų palaikymas.

Mūsų patirtis padės įgyvendinti visus Jūsų projektus.

csm_DSC_2316_bc9eea7eeb.jpg

Specialiai parengti projektai

Esame patikimi partneriai, siūlantys visapusiškas paslaugas visoms technologinėms įmonėms. Kuriame sandėlių ir paskirstymo planus, kurie atitinka regioninius standartus bei specifinius investicinių projektų reikalavimus. Sudarome paskirstymo žemėlapius, kad prekės būtų sėkmingai pristatytos laiku. Visa tai yra apjungiama su visapusiškais sprendimais, kuomet tinkamai parinktas sandėlys bei paskirstymo tinklas efektyviai paskirsto Jūsų prekes parduotuvių lentynose.

csm_Sadzenie_drzew_2019_918129abe2.jpg

Tvari tiekimo grandinė

Šiandien, ekologija vis labiau ir labiau tampa svarbi atsakomybė tiek pirkėjams, tiek įmonėms. Kaip logistikos operatoriai, palaikome klientų pastangas prisidedant prie tvarios tiekimo grandinės kūrimo. Šiuo tikslu imamės įvairių veiksmų.

Reguliariai matuojame CO2, sistemingai keičiame senesnius sunkvežimius į naujus, kurie atitinka naujausius šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo reikalavimus, bei esame pritaikę daugybę ekologiškų sprendimų, susijusių su gamtos išteklių naudojimu mūsų sandėliuose. Galiausiai, neutralizuojame savo poveikį aplinkai organizuodami medžių sodinimo renginius. Plačiau apie mūsų ĮSA pastangas skaitykite: www.csr.raben-group.com