Raben logo
csm_IT_area_banner-min_2c40787e47.png your-partner-in-logistics

IT sprendimai

Kelyje su technologijomis

Raben Group darbuotojas


Technologijas kuria žmonės


Mūsų IT specialistų komanda, užtikrinanti mūsų sistemų saugumą bei funkcionalumą, yra pagrindas, kuriuo remiantis kuriami modernūs sprendimai.
Visoje grupėje įdiegtos sandėliavimo ir transportavimo sistemos, o jų dėka pilnai galime kontroliuoti sandėlio procesus ir optimizuoti transportavimo operacijas. Visi mūsų procesai yra surinkti į vieną mūsų klientams prieinamą sistemą - myRaben.

Raben IT darbuotojas

Tobula sinergija


Krovinio transportavimas iš taško A į tašką B yra ne tik vairuotojo darbas. Už viso to slypi plati technologinė infrastruktūra, transporto valdymo sistema, leidžianti atidžiai stebėti krovinį kiekviename etape. Dėka lydinčių programų galime tinkamai tvarkyti transporto dokumentus, optimizuoti maršrutus bei nagrinėti skundus.
Panašiai elgiamasi ir su sandėlio valdymu bei specialiomis sistemomis, skirtomis visapusiškam operacijų, atsargų ir darbo valdymui. Sutartyje pateikiamas logistikos pasiūlymas taip pat apima papildomas paslaugas, pavyzdžiui prekių pakavimas ir bendroji gamyba. Jos taip pat negalėtų egzistuoti be papildomų įrenginių ir programinės įrangos.

Visa tai kartu su procesų optimizavimu sukuria modernią ir ateičiai patikimą logistiką.

PCD sprendimas Jums!