Raben logo
csm_Air_freight_Raben_f13b38a3f8.jpg your-partner-in-logistics

Krovinių gabenimas oru

Jūsų pasitenkinimas suteikia mums sparnus

Experienced team of specialists

Patyrusi komanda

Comprehensive door to door service

Visapusiškas krovinių pristatymas nuo durų iki durų

 An extensive branch network

Ilgalaikė partnerystė visame pasaulyje

  • Experienced team of specialists

    Patyrusi komanda

Item 1 of 3
Žemėlapis

Pasaulis Jūsų rankose. Sužinokite plačiau apie krovinių transportavimo paslaugas oru.

Oro transportas yra greičiausias krovinių transportavimo būdas. Savo darbuotojų ir patikimų partnerių tinklo dėka galime transportuoti bet ką į bet kurį pasaulio kampelį. Krovinių transportavimo oru užsakymai vykdomi patenkinant mūsų klientų poreikius ir pateikiant jiems konkurencingas kainas. Ypatingas mūsų paslaugos bruožas - dėmesys tiekimo grandinės sąnaudų optimizavimui laiko atžvilgiu.

Naudos:

  • Visapusiškas krovinių pristatymas nuo durų iki durų
  • Įvairūs transportavimo būdai: express pristatymai, standartiniai ir ekonominiai krovinių pristatymai
  • Transportavimas kontroliuojamoje temperatūroje
  • Pavojingų krovinių transportavimas
  • Nestandartinių dydžių krovinių transportavimas
  • Muitinės formalumų tvarkymo paslaugos
Kroviniai ir lėktuvas

Oro transportas naudojamas atsarginių detalių, automobilių ir įrangos, medikamentų, kosmetikos, šviežių ir perdirbtų prekių, drabužių, pavojingų ir plataus vartojimo prekių gabenimui. Prekės yra suteikiamas krovinio draudimas.

Dalis mūsų verslo yra keleivinių ir krovininių laivų, kurie remontuojami įvairiose pasaulio šalyse, dalių gabenimas. Tokių krovinių transportavimas turi įvykti per tam tikrą nustatytą laiką - priešingu atveju remontuojamas laivas negalės išplaukti iš uosto. Mūsų planavimo darbai prasideda dar gamybos etape: patariame, kokio tipo ir dydžio pakuotes reikėtų naudoti, užsakome skrydžius su oro linijomis, pranešame apie eksportą muitinei, atidžiai stebime savo krovinių būklę. Kartais iš gamintojo surinktos prekės laikomos viename iš mūsų logistikos centrų. Prekės į oro uostą dažnai pristatomos specializuotomis transporto priemonėmis.

Raben sunkvežimas kelyje

Kontroliuojama temperatūra

Transportuojame krovinius kontroliuojamoje temperatūroje: šaldytos prekės, 2-8°C ir 15-25°C temperatūrų intervaluose. Naudojame termoizoliacinę foliją (NBN B62-201, 0.029 W/mK). Toks transportas atitinka šaltosios tiekimo grandinės principus ir dažniausiai naudojamas farmacijos prekių transportavimui. Susisiekite su mumis, jei norite sužinoti daugiau apie šį sprendimą!