Raben logo
csm_House_picture_kids_Timbela_3dd6997d85.jpg

Timbela ir Ko kartu su Raben – pasakų namelis Jūsų kieme

2023.07.14
Vaikų žaidimų namelis Jūsų kieme. O gal paslaptinga darbo vieta, kur netrukdomi galėsite dirbti, kurti ir svajoti. Tokius medinius namelius Lietuvos ir užsienio rinkai siūlo ilgametis Raben Lietuva klientas Timbela ir Ko.

Timbela ir Ko – tvari ir patikima medienos produktų įmonė, turinti FSC® medienos tiekimo grandinės sertifikatą. Medienos tiekimo grandinės sertifikatas patvirtina, kad gamyboje naudojama mediena yra gaunama iš atsakingai tvarkomų miškų ir ši medžiaga yra atsekama visuose gamybos ir prekybos procesuose – nuo miško valdytojo iki galutinio produkto gamintojo.

Įmonė, įkurta 1999 m., užsiima medinių gaminių sodui, namams ir sodyboms gamyba bei didmenine prekyba. Originalūs mediniai vaikiški namukai sukuria stebuklų pasaulį vaikams. Įvairių dydžių ir stilių mediniai sodo nameliai ir malkinės padeda Jums sutvarkyti ir papuošti Jūsų kiemą. Produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės eglės ir pušies medienos.

„Sėkmingai bendradarbiaudami Lietuvos rinkoje, buvome be galo laimingi, jog Timbela ir Ko, krovinių pervežimui į Italiją, Vokietiją bei kitas Europos šalis, savo partneriu taip pat pasirinko Raben Lietuvą. Mus vienija ne tik verslas, bet ir vienodas požiūris į tvarumą ir ekologiją.“ – komentuoja Vygandas Janulaitis, Raben pardavimų vadovas Baltijos šalims.

„95 procentai mūsų gaminamos produkcijos šiuo metu yra eksportuojama į įvairias Europos Sąjungos šalis. Didžiausias mūsų gaminių pardavimo kanalas vis dar išlieka Amazon, tačiau didelius kiekius produkcijos parduodame ir per kitus e-komercijos kanalus, tokius kaip OBI, Leroy Merlin, Manomano ir kt. Šių platformų klientai privalo turėti pačią geriausią apsipirkimo patirtį, nes nuo to priklauso mūsų įmonės įvaizdis ir sėkmė. Tačiau kliento apsipirkimo patirtis priklauso ne vien nuo mūsų gaminių kokybės: ar laiku gaus savo užsakytas prekes, ar jos nebus pažeistos, ar vairuotojas bendraus mandagiai- tai taip pat yra labai didelė ir svarbi šios patirties dalis. Todėl mes labai vertiname savo ilgalaikį bendradarbiavimą su Raben įmone, su kuria dirbame jau tiek metų ir vertiname šią įmonę kaip itin vertingą ir ilgalaikį partnerį, su kuriuo iškilusias problemas sprendžiame greitai ir efektyviai.“ – komentuoja Ramona Grigaitytė, „Timbela ir Ko“ direktorė mažmenos prekybai.

„Pandemijos metu abipusis indėlis ir pastangos stebėtinai sustiprino mūsų ir Timbela ir Ko bendradarbiavimą. Ilgam laikui visi buvome priversti likti namuose, todėl turėjo iš dalies pakeisti savo gyvenimo bei darbo būdą bei visą kasdienybę. Kadangi įprastas darbas tame pačiame kambaryje prie to paties stalo su laiku nebetenkino, buvome priversti ieškoti neįprastų variantų. Žmonės vis dažniau ėmė užsakinėti Timbelos produkciją, kuri suteikė puikią galimybę pakeisti darbo aplinką, o taip pat medinis žaidimų namelis yra puiki pramoga vaikams.“ – dalijasi prisiminimais Raben Lietuva Kauno ir Klaipėdos padalinio vadovas Aurimas Pilipavičius. – „Galime drąsiai teigti, jog mūsų ir Timbelos komandos pandemijos metu įnešė žymiai daugiau komforto į jų kasdienį gyvenimą.“

Laikas – pinigai. Pagrindinis Timbela ir Ko klientas yra užsienyje gyvenantis privatus asmuo, pagrindinė prekybos platforma yra Amazon. Verslams, kuriems tenka glaudžiau susidurti su Amazon puikiai žino griežtas šios korporacijos bendradarbiavimo taisykles. Vienas pagrindinių iššūkių pristatant krovinius į Amazon yra laikas. Kadangi Raben pagrindinė veikla yra terminaliniai pervežimai, krovinių perkrovimai kiekviename terminale, mašinų išvykimai ir pristatymai turi vykti be vėlavimų – logistikos operatorius privalo tam skirti ypatingą dėmesį.

„Šiandien, prisimenant pirmuosius bendradarbiavimo metus, džiaugiamės matydami, jog mūsų kliento krovinių srautai išaugo šimtais kartų. Alternatyvių, o kartais ir unikalių sprendimų paieška kasdien, pastangos sušvelninti iškylančias problemas, kasdien vis labiau sustiprina Raben Lietuva ir Timbela ir Ko bendradarbiavimą.“ – komentuoja Vygandas Janulaitis, Raben pardavimų vadovas Baltijos šalims.

Timbela ir Ko ir Raben Lietuva bendradarbiauja nuo 2013 m. Šiam klientui Raben teikia vietinių bei tarptautinių pervežimų paslaugas.

Autorius
csm_Profile_photo_3b9baa77f0.jpg

Viktorija Monika Baublytė

Marketingo specialistė

Raben Lietuva UAB