Raben logo
csm_PCD_press_news_picture1__002__31cf9c1b80.jpg

Raben pristato naują paslaugą - pristatymą patvirtinanti nuotrauka

2020.05.05
Dabartinėje realybėje saugumo jausmas tapo ypač svarbus. Vartotojai iš esmės pakeitė savo įpročius ir elgesį. Galvodami apie savo saugumą, dauguma jų nusprendė pirkti internete. Raben Group pradeda teikti naują papildomą paslaugą krovinių pristatymui, kad būtų išlaikytas rekomenduojamas saugus atstumas tarp pristatyme dalyvaujančių asmenų ir užtikrintų gavėjui patogumą bei saugumą. Tai bekontaktinis krovinių pristatymas patvirtinant jį nuotraukomis. Paslauga teikiama nuo gegužės 4 d.

“Dabartinė situacija rinkoje neabejotinai yra nemažas iššūkis, tačiau mes vis dar esame pasirengę priimti krovinius ir patenkinti dabartinius mūsų klientų ir gavėjų poreikius. Todėl dabar, esant koronaviruso pandemijai, nes negaištame laiko ir priimame  naujus sprendimus. Atsižvelgdami į papildomas saugos priemones, pristatėme bekontaktį krovinių pristatymą - pristatymą patvirtinanti nuotrauka (ang. Picture Confirming Delivery) (sutrumpintai PCD), kuris leidžia krovinį pristatyti išvengiant papildomų prisilietimų ir praktiškai be gavėjo dalyvavimo.” - sako Katarzyna Jaeger, Raben Group pardavimų vadovė.

Kaip veikia pristatymo procesas su PCD?

Pristatymo procesas su PCD labia paprastas. Klientui tereikia suvesti užsakymą myOrder sistemoje (myRaben.com platformoje), kurioje jis pažymi, kad nori pasinaudoti papildoma nemokama PCD paslauga. Tuomet pristatydamas prekes vairuotojas palieka jas gavėjo nurodytoje vietoje ir padaro 3 nuotraukas: krovinio lipduko, pačio krovinio ir krovinio su lipduku.

Tokiu būdu jis patvirtina krovinio pristatymą, papildomai neprašydamas gavėjo pasirašyti, todėl taip galima išlaikyti tinkamą ir saugų atstumą tarp gavėjo ir vairuotojo. Nuotraukos automatiškai išsaugomos vairuotojo mobiliajame įrenginyje ir apdorojamos kaip krovinio pristatymo patvirtinimas. Sistemoje taip pat fiksuojamas sunkvežimio valstybinis numeris, data, laikas ir vietos, kurioje buvo padarytos krovinio nuotraukos, koordinatės.

Šis inovatyvus sprendimas užtikrina, nuotraukos buvo atliktos būtent toje vietoje ir tuo laiku. Klientas gali iš karto matyti krovinio pristatymo patvirtinimą myRaben platformoje, myT&T skiltyje.

Žinoma, gavėjas visada gali pasirinkti tradicinį krovinio pristatymo patvirtinimo būdą, t.y.: pasirašyti vairuotojo mobiliajame įrenginyje arba ant prekių pristatymo dokumento. Raben šiuo atveju yra lankstūs.

Naudos klientui ir gavėjui

PCD paslauga sukurta tam, kad pristatymas būtų saugesnis ir patogesnis. Naujoji paslauga skirta palengvinti krovinio pristatymo procesą, taip pat tuo atveju, jeigu gavėjas nenori arba negali patvirtinti pristatymo parašu ir siunta gali būti palikta jo nurodytoje vietoje. Šis sprendimas užtikrina visiškai bekontaktį krovinio pristatymą, be papildomo kontakto ir sąlyčio tarp gavėjo ir vairuotojo. Jokių nereikalingų parašų ir antspaudų. Įdiegus PCD, galimas ir nuotolinis paėmimas, net ir būnant karantine. Dėl automatinio duomenų registravimo ne tik apie krovinio išvaizdą, bet ir pristatymo datą, laiką ir vietą bei sunkvežimio valstybinius numerius, siuntėjas ir gavėjas gali būti užtikrinti, kur ir kada buvo įvykdytas krovinio pristatymas.

Nauja PCD paslauga teikiama vietinių ir tarptautinių pervežimų kroviniams, kurių pristatymai vykdomi Raben Group šalyse. Paslauga teikiama nuo 2020 m. gegužės 4 d.