Raben logo
Rabent transport Greece

Raben plečia savo veiklą Graikijos rinkoje

2021.10.04
Šių metu spalio pradžioje pirmaujanti Graikijos logistikos paslaugų teikėja “Intertrans S.A” tapo Raben Group šeimos dalimi. Nuo šiol Raben papildo savo žemėlapį ir grupėje yra 14 šalių.

Kompanijos įsigijimu siekiama sustiprinti abiejų įmonių pozicijas ne tik Graikijos, bet visų pirma Europos ir pasaulinėje rinkoje. Teikiamų paslaugų paketo išplėtimas ir veiklos meistriškumo didinimas, siekiant padidinti klientų pasitenkinimą, yra abiejų organizacijų strateginiai tikslai.

“Mūsų sunkvežimiai kasdien keliauja po pasaulį praktiškai įrodydami, kad "mes žinome kelią": išdidus, subrendęs suvokimas, kuris atsispindi mūsų šūkyje. Norime išlikti neatsiejama kiekvieno profesionalo logistikos grandinės dalimi ir esame įsipareigoję nuolat augti bei išnaudoti visas mūsų klientų poreikius atitinkančias galimybes. Neabejotinai tapimas Raben Group dalimi atveria naujas galimybės, kurios padės sukurti ne tik konkurencinį mūsų pranašumą, bet ir visų pirma mūsų klientų ” - aiškina „Intertrans S.A.“ generalinis direktorius Georgios Tsakiris.

Turėdama 40 metų patirtį Europos kelių transporto srityje, „Intertrans“ nuosekliai eina patikimumo ir abipusio pasitikėjimo su savo partneriais ir klientais keliu.  1981 m. bendrovė, kaip ekspeditorius, pradėjo savo veiklą importo ir eksporto srityje, siūlydama sertifikuotą kokybę, savalaikiškumą ir greitį, taip pat pasitikėjimą ir saugumą kiekvienos atliktos užduoties etape. „Intertrans“ Europos transporto tinklas apima 12 šalių ir jį sudaro 23 centrai ir 17 korespondentų visoje Europoje. Graikijos bendrovei priklauso 11 000 m2 sandėlių ploto, daugiau nei 90 sunkvežimių ir joje dirba 70 darbuotojų. Pagrindinis įmonės biuras yra Pirėjuje, netoli Atėnų, o kiti du filialai Salonikuose ir Heraklione, Kretos saloje.

“Mes didžiuojamės, kad „Intertrans“, įmonė turinti daugiau nei 40 metų patirtį logistikos srityje, prisijungė prie Raben Group šeimos. Abi bendrovės turi panašias vertybes ir daug dėmesio skiria naujovėms bei technologijoms. Todėl mes tvirtai tikime, kad Raben Group potencialo derinimas su "Intertrans" patirtimi Graikijos rinkoje ir tarptautiniame transporte bus naudingi visiems Raben Group klientams. Mes pasiekėme dar vieną svarbų etapą.” – sako Ewald Raben, Raben Group CEO.

Perėmus "Intertrans", Raben Group šiuo metu veikia 14 Europos šalių, dirba daugiau nei 10 000 žmonių, o turimų sandėlių plotas siekia 1 200 000 m2. Bendrovė nuosekliai įgyvendina savo augimo strategiją, visada žvelgia į ateitį pirmiausia atsižvelgdama į klientų poreikius.