Raben logo
csm_baner_www_870c0d2c80.jpg

Raben Group pristato naują interneto svetainę

2020.10.27
Raben Group visada pateisina klientų lūkesčius bei žengia koja kojon su naujausiomis inovacijomis ne vien logistikos sektoriuje. Įmonė spalį paskelbė apie savo naują svetainę, kurioje nuo šiol bus galima greitai patikrinti krovinio statusą, turėti priėjimą prie klientų zonos bei susipažinti su ,,People with drive” (žmonėmis, turinčiais ,,draivo”), t.y., Raben komanda, kuri aistringai dirba jau beveik 90 metų.

Šiomis dienomis, įsibėgėjus skaitmenizacijai bei išaugus greito priėjimo prie patikimų duomenų svarbai, yra be galo svarbu suteikti klientams veiksmingas bei dinamiškas priemones. Atsižvelgiant į šiuos poreikius bei į naujausias internetines tendencijas, Raben Group pristatė savo naują internetinę svetainę www.raben-group.com .

,,Nauja svetainė yra mūsų atsakas į besikeičiantį skaitmeninį pasaulį su tikslu visada būti lengvai pasiekiami klientų.” - paaiškino Katarzyna Bartkiewicz, ,,Raben Group“ skaitmeninės rinkodaros vadovė - ,,Mūsų darbuotojai yra naujosios svetainės didvyriai, t.y., ,,People with drive” (žmonės, turintys ,,draivą”), kurie dirba ties svetainės kūrimu su tokiu pačiu atsidavimu kaip ir kitose Raben Group veiklose. Su šia vizualizacija mes siekiame parodyti lankytojams, ar tai būtų klientai, ar būsimi darbuotojai, kad esame kupini energijos, atsidavimo ir, svarbiausia, kad kuriame aukščiausio lygio komandą pasiruošusią naujiems iššūkiams.”

Naujas svetainės dizainas pritaikytas prie naujausių UX reikalavimų. Supaprastintas meniu, leidžiantis greitai pasiekti svarbiausias funkcijas, paprastai pateikti siuntų įkainiai bei įdomūs vaizdo įrašai apie ,Raben Group - tai tik kelios naujienos, paruoštos lankytojams.

Tačiau modernus bei dinamiškas įvaizdis dar nėra viskas. Svetainės lankytojai taip pat galės pasinaudoti lengva prieiga prie klientų zonos, išplėstine filialų paieškos sistema, greitu siuntos būklės patikrinimu bei galimybe matyti svetainę neprisijungus prie interneto.

Naujoji svetainė taip pat yra pritaikyta mobiliesiems telefonams - sukurtas specialus naršymo bei meniu dizainas išmaniesiems. Siekiant pagerinti svetainės lankymo kokybę, Raben žengė itin inovatyvų žingsnį ir svetainę parengė remiantis TYPO3PWA. ,,Progressive Web Applications“ (PWA) sujungia geriausias svetainių bei mobiliųjų programėlių savybes, todėl svetainė yra daug greitesnė ir veikia net tada, kai lankytojas neturi internetinio ryšio arba turi labai silpną ryšį.

Svetainė buvo sukurta bendradarbiaujant su technologijų įmone ,,Macopedia”, kuri specializuojasi visapusiško pažangių interneto ir el. prekybos sprendimų įgyvendinime. Bendrovės jau daugiau nei 5 metus kartu kuria Raben svetainę, nuolat papildydamos ją naujomis funkcijomis. Naujausioje versijoje, Macopedia buvo atsakinga už UX grafinio dizaino paruošimą, TYPO3 turinio valdymo sistemos diegimą bei svetainės kūrimą remiantis TYPO3PWA.


Apsilankykite mūsų naujoje svetainėje ir susipažinkite su mūsų nauju internetiniu įvaizdžiu: www.raben-group.com