Raben logo
Raben sunkvežimis

Raben Group perima Bas Group

2021.07.08
"Raben Group" įsigijo 100 % "Bas Group" akcijų Nyderlanduose ir atgaline data pradėjo veikti nuo 2021 m. sausio 1 d. Pasibaigus sandoriui, Raben įgijo visus "Bas Group" padalinius Nyderlanduose, Slovakijoje ir Italijoje, o prie mūsų įmonės prisijungė 210 darbuotojų komanda. Sandorį jau patvirtino antimonopolinės institucijos.

"Bas Group" yra logistikos paslaugų teikėjas. Ši bendrovė yra šeimos verslas, įkurtas 1986 metais. "Bas Group" turi beveik 50.000 m2 sandėlio ploto ir nuosavą sunkvežimių bei priekabų parką. Bendrovė ypatingą dėmesį skiria tarptautiniam grupiniam transportui, kurio specializacija – pervežimai tarp Olandijos ir Italijos.

“Mes, kaip šeima, buvome pasiekę tašką, kai turėjome rinktis – augti toliau savarankiškai ar prisijungti prie didesnio profesionalaus logistikos paslaugų teikėjo. Kai Raben išreiškė susidomėjimą, mes, kaip šeima, nusprendėme parduoti akcijas. Logistikos sektorius artimiausiais metais gerokai pasikeis, todėl atsiras ne tik galimybių, bet ir grėsmių. Tapę didesnės profesionalios organizacijos, tokios kaip „Raben Group“, dalimi, mes, kaip vidutinio dydžio žaidėjai, būsime mažiau pažeidžiami šių išorinių poveikių.” – sako Lorenzo Bas, Bas Group CEO

"Raben Group" įkurta Nyderlanduose, tačiau pagrindinė jos būstinė nuo 1990 m. buvo Poznanėje, Lenkijoje. Raben turi 90 metų patirtį ir veikia 13 Europos šalių, kur yra daugiau nei 150 padalinių, apytiksliai 1 200 000 m2 sandėlių ploto, o metinė apyvarta 1,3 mlrd. EUR. Biuras Nyderlanduose yra Oss mieste.

Įsigijusi „Bas Group“, Raben išplėtė savo tinklą Pietvakarių Europoje ir sustiprino savo pozicijas kontraktinės logistikos ir intermodalinio transporto srityje. Pasinaudoti "Raben Group" galimybėmis galės pasinaudoti ne tik Bas klientai, bet ir darbuotojai.

“Įsigijimas suteikia naujų galimybių Europoje ir plečia mūsų tinklą. Be to, tai sustiprins mūsų pozicijas Beneliukso šalyse ir padidins augimo galimybes Pietų Europoje.” – sako Ewald Raben, Raben Group CEO

Abi įmonės labai vertina socialinę atsakomybę, etiką ir sąžiningumą, tvirtai įsipareigodamos diegti naujoves ir tvarumą.

„Visi „Bas Group“ darbuotojai yra laukiami „Raben Group“, kartu mes ir toliau plėtosime savo sėkmę.”  - pabrėžė Berend Jan Schuring, Raben Netherlands BV generalinis direktorius.