Raben logo
csm_Bulgaria_Raben_95d2df52a4.jpg

Raben Group jau ir Bulgarijoje

2019.11.12
2019 m. lapkričio mėnesio pradžioje Raben Group atidarė savo pirmąjį padalinį Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Sprendimas plėsti veiklą į šios šalies rinką yra dar vienas žingsnis grupės strategijoje, siūlančioje tolimesnes plėtros galimybes pietrytinėje Europos dalyje.

Bulgarija yra viena iš ekonomiškai klestinčių šalių Rytų Europoje, kur daugiausiai dėmesio skiriama automobilių, chemijos, tekstilės ir maisto pramonei. Tai yra vieta kur susitinka Europos rytai ir pietvakariai.  Prekyba su kitomis Europos Sąjungos šalimis sudaro 69 % Bulgarijos eksporto (15% į Vokietiją, 9% į Italiją ir 9% į Rumuniją).  Eksportas į Turkiją sudaro 8%. Kalbant apie importą, 64% importo įvyksta iš Europos Sąjungos šalių (12% iš Vokietijos, 8% iš Italijos ir 7% iš Rumunijos).*

Štai kodėl Raben Logistics Bulgaria įkūrimas buvo kitas grupės strategijos įgyvendinimo Europoje etapas. 

“Mūsų įsikūrimas Bulgarijoje suteikia mums galimybę sukurti tiltą tarp Raben Group ir Europos pietryčių. Turkija, Graikija ir Balkanų šalys yra gerai matomos Bulgarijos prekybos žemėlapiuose, kurie mums labai padės prisidėti prie mūsų verslo plėtros ateityje ”. - sako Tomasz Nieżwicki, Raben Group CRE regiono vadovas - “Nuo lapkričio mėnesio šioje rinkoje dirbsime per tarptautinį HUB’ą Sofijoje, palaikydami tiesioginius, kasdienius ryšius su 6 padalinių tinklu visoje šalyje, kuriuose dirba 200 kvalifikuotų darbuotojų.

Atidariusi padalinį Bulgarijoje Raben Group, kaip tarptautinė ir aukštos kokybės transporto paslaugas teikianti įmonė, papildė savo portfelį ir pateisino esamų klientų lūkesčius, bei atkreipė potencialių klientų, turinčių verslo ryšius Bulgarijoje ir Rytų Europoje, dėmesį.

Raben Logistics Bulgaria planuoja savo veiklą plėsti visoje šalyje, teikdama aukštos kokybės paslaugas vietinio ir tarptautinio (LTL, FTL) transporto srityje. Įmonė planuoja įtvirtinti svarbius tarptautinius ryšius su tokiomis šalimis kaip Vokietija, Rumunija, Italija, Lenkija ar Vengrija, kuriose Grupė jau turi savo padalinius. Bulgarijos įmonė nori sutelkti dėmesį į automobilių, chemijos, tekstilės bei maisto pramonės sritis.

Atidariusi filialą Bulgarijoje Raben Group papildė savo žemėlapį 13-a rinka Europoje. Įmonė turi daugiau nei 130 padalinių šiose šalyse: Čekijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Vengrijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, slovakijoje, Ukrainoje, Rumunijoje, Italijoje ir taip pat nuo 2019 m. lapkričio Bulgarijoje.

* https://europa.eu/european-union/about-eu/countries/member-countries/bulgaria_lt