Raben logo
csm_Kauno_pastatas_2_1_b7d0a263cf.jpg

Naujas Raben terminalas Kaune

2024.02.23
2024 m. sausio mėnesį Raben Lietuva UAB Kauno padalinys persikėlė į naujas patalpas Kauno mieste, Ateities pl., netoli pagrindinio A1 magistralinio kelio.

Augant klientų poreikiams, 2024 metų sausio mėnesį, Raben Lietuva UAB Kauno sandėlis buvo perkeltas į dar didesnes patalpas Kauno mieste, Ateities pl.

Naujasis Raben sandėlis yra 6 400 m2, iš kurių terminalas krovinių perkrovimui 3 140 m2, o kontraktinei logistikai bei klientų krovinių sandėliavimui skirta 3 270 m2. Naujasis sandėlis yra strategiškai patogioje vietoje, šalia pagrindinio šalies magistralinio kelio A1. Pasižymi pažangiausiomis technologijomis ir pakankama erdve, kad atitiktų augančius klientų poreikius.

„Džiaugiamės savo verslo plėtra ir sprendimu persikelti į naujas ir didesnes patalpas Kaune“, - komentuoja Raben Lietuva generalinis Audrius Losunovas. „Ši plėtra pabrėžia mūsų įsipareigojimą klientams teikti geriausius sprendimus logistikos sektoriuje. Padidinus sandėliavimo pajėgumus ir pagerinus logistikos galimybes, galėsime apdoroti didesnius krovinių kiekius išlaikydami aukščiausius kokybės standartus.“

Naujasis sandėlis, aprūpintas pažangiomis apsaugos sistemomis, klimato kontrolės galimybėmis ir efektyviomis atsargų valdymo sistemomis, užtikrina sandėliuojamų prekių saugumą, kartu maksimaliai padidindamas veiklos efektyvumą.

Taikydama energiją taupančius sprendimus ir optimizuodama išteklių panaudojimą, Raben Lietuva UAB siekia kuo labiau sumažinti savo poveikį aplinkai ir tuo pačiu teikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.

Autorius
csm_Profile_photo_3b9baa77f0.jpg

Viktorija Monika Baublytė

Marketingo specialistė

Raben Lietuva UAB