Raben logo
csm_185__002__1008da7962.jpg

Mums rūpi Jūsų verslas

2020.03.20
Mes norime užtikrinti, kad nepaisant dinamiškai besikeičiančios situacijos šiuo metu, mes ir toliau esame pasirengę transportuoti krovinius. Visi mūsų vairuotojai, sandėlio darbuotojai, operatoriai, Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai ir visa mūsų komanda deda visas pastangas, kad logistika nesustotų ir kad mūsų Klientus pasiektų jiems reikalingos prekės.

Mes laikomės atitinkamų tarnybų ir PSO skelbiamų rekomendacijų bei nurodymų, o mūsų rizikos valdymo komanda nuolat stebi esamą situaciją ir imasi atitinkamų veiksmų.

Mes dedame visas pastangas, kad pristatymai vyktų saugiai. Šiuo tikslu įdiegėme keletą saugos priemonių, tokių kaip

  • Kūno temperatūros matavimas atvykus į Raben Group patalpas
  • Rankų dezinfekavimui skirtos priemonės visose patalpose
  • Informaciniai plakatai, skatinantys dažnai ir tinkamai plauti bei dezinfekuoti rankas
  • Apsauginės pirštinės dokumentų priėmimo vietose
  • Pertraukos daromos keičiant sandėlio darbuotojų pamainoms
  • “šypsena vietoj rankos paspaudimo" principas  
  • Ofisuose įdiegtas nuotolini darbo rėžimas.

Mūsų prioritetas yra apsaugoti mūsų darbuotojų bei partnerių sveikatą ir dabartinėje situacijoje klientams suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas ir tai reikalauja visų tiekimo grandinėje dalyvaujančių šalių supratingumo bei bendradarbiavimo.

Norime atkreipti dėmesį, kad dėl dabartinės padėties Europoje, kai kurios įmonės arba pristatymo vietos gali būti uždarytos, todėl prašome prieš pateikiant užsakymą susisiekite su siuntėju/gavėju, kad būtumėte tikri, jog pasikrovimas/pristatymas tikrai įmanomas. Be to, šiuo metu daugelis Europos šalių atnaujino sienų kontrolę. Užsienio piliečiams atvykimas į šalį draudžiamas, bet krovinių gabenimas nėra sustabdytas, tačiau dėl griežtesnės kontrolės pasieniuose galimi krovinių atvykimų vėlavimai. Todėl norėtume priminti, kad kiekvieno krovinio status galite patikrinti myRaben.com platformoje.

Jeigu turite papildomų klausimų dėl transportavimo paslaugų, nedvejodami kreipkitės į mūsų padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo!