Raben logo
csm_Untitled_94f691410b.jpg

IFS Logistics sertifikavimas – būdas užtikrinti pasitikėjimą savo veikla

2022.08.16
Raben Eesti OÜ – viena iš 15 įmonių, priklausanti Raben Group transporto ir logistikos įmonių tinklui. 2022 m. birželį įmonė buvo sertifikuota kaip IFS Logistics 2.3 logistikos paslaugų teikėja. Šis sertifikatas įmonei suteikia galimybes plėsti ne tik dabartines teikiamas paslaugas, bet ir klientų portfelį.

IFS sertifikavimas leidžia įvykdyti Europos maisto distributorių kokybės ir saugos reikalavimus visoje logistikos grandinėje. Raben Eesti OÜ buvo sertifikuota veiklai su maisto produktais, kuriems reikalinga kontroliuojama temperatūra.

“IFS sertifikatas atveria mums naujas rinkos galimybes. Jis padės sustiprinti mūsų paslaugų pasiūlą esamiems ir potencialiems klientams, leis mūsų įmonei augti maisto produktų gabenimo grandinėje, kas yra viena iš mūsų siūlomų paslaugų klientams. Estijoje yra vos kelios įmonės, turinčios IFS sertifikatą. Didžiuojamės galėdami užtikrinti kokybę ir pasitikėjimą per tiekimo grandinės procesus.” – sako Evgenia Antonis, Raben Eesti OÜ vadovė.

Raben Eesti OÜ jau 18 metų vykdo veiklą šalies rinkoje. Savo klientams siūlome kontraktinė logistikos paslaugas (sandėliavimas, pridėtinės vertės paslaugos ir pan.), kelių transporto paslaugas (vietiniai ir tarptautiniai krovinių pervežimai), dalinių krovinių ir pervežimus pilnomis mašinomis, Fresh Logistics paslaugas (šviežių maisto produktų, kuriems reikalinga kontroliuojama nuo +2°C iki +6°C temperatūra, pervežimai).