Ne maisto prekių pramonė

Ne maisto prekių pramonė

Ne maisto prekių pramonė

Daugelį metų FMCG sektorius yra viena iš svarbiausių Raben Group veiklos šakų. Mes specializavome ir pritaikėme sistemas taip, kad jos tiktų maisto ir ne maisto produktams.

Maisto pramonė

Maisto pramonė

Maisto pramonė

Mes specializavome ir pritaikėme sistemas taip, kad jos tiktų maisto ir ne maisto produktams. Daugelį metų maisto pramonė yra viena iš svarbiausių Raben Group veiklos šakų.

Automobiliai

Automobiliai

Automobiliai

Jau daugelį metų Raben Group sėkmingai aptarnauja automobilių pramonę. Šis sektorius sudaro daugiau nei 20% Raben Group verslo ir apima OEM logistiką bei pirmosios pakopos tiekimą.

Mažmeninė prekyba

Mažmeninė prekyba

Mažmeninė prekyba

Mažmeninės prekybos sektoriaus aptarnavimas yra viena iš svarbiausių Raben Group veiklos sričių. Šis sektorius apima daugiau nei 10% Raben Group verslo.

Chemija

Chemija

Chemija

Verslo plėtojimas chemijos pramonėje yra dar viena daugelį metų labai svarbi Raben Group veiklos atšaka. Su šio sektoriaus aptarnavimu yra susiję beveik 20% verslo ir apima alyvos bei tepalų, dažų ir grunto, javus saugančių medžiagų ir trąšų bei gyvūnų mitybos produktų ir komponentų pristatymą.

Technologijos

Technologijos

Technologijos

Technologijų sektoriaus aptarnavimas yra viena iš svarbiausių Raben Group veiklos krypčių. Ši rinka užima beveik 20% Raben Group verslo ir apima: vartotojų elektronikos, buitinės technikos, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų, įrankių, smulkiosios technikos, komponentų, apšvietimo ir baterijų logistiką.

e-komercija

e-komercija

e-komercija

E-komercija (kitaip žinoma kaip e-verslas) yra prekybos šaka, pagrįsta elektronine įranga. Naudojamasi nuotolinio ryšio priemonėmis, todėl tarp pirkėjo ir pardavėjo sandoriai sudaromi už įmonės lokacijos ribų. Šis faktas diktuoja elektroninės komercijos specifiką, paslaugų standartus, teisinį reguliavimą, logistikos ir ekspedijavimo kompanijų iššūkius.

Atsiliepimai
Padaliniai
Susisiekite su reikiamu padaliniu
Raben Group

Naujienlaiškis