Privatumas

Privatumas

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

Raben Group

Pagal šią politiką Raben Group įmonės yra:

  1.  Raben Group N.V., kurios buveinė įregistruota Oss, Nyderlanduose, Raben Group Intellectual Properties B. V., kurios buveinė įregistruota Oss, Nyderlanduose, arba Cougar Investments Holding B.V., kurios buveinė įregistruota Oss, Nyderlanduose, ir
  2. kiekviena įmonė Lenkijoje ir už jos ribų, kurios atžvilgiu Raben Group N.V., Raben Group Intellectual Properties B. V. ar Cougar Investments Holding B.V. (atskirai arba kartu) yra „valdančioji įmonė“ pagal 1994 m. rugsėjo 29 d. Lenkijos Apskaitos įstatymą (oficialusis įstatymų leidinys, 2009; Nr. 152; pranešimas 1223).

Pagal šią politiką Raben Group įmonės taip pat yra įmonės, kurios bus įkurtos ateityje ir kurios atitiks bent vieną iš 1) arba 2) punktuose nurodytų sąlygų.

Informacijos saugumas

Raben Group yra patikimas vidutinių ir didelių įmonių, nusprendusių savo logistikos paslaugas perduoti rangovui, partneris. Būdama atsakinga organizacija, žinome, kad informacija turi ypatingą vertę ir šiam ištekliui būtina tinkama apsauga.

Toliau norime jus informuoti apie duomenis, jų apimtį ir tikslą, kuriuo jie renkami, tvarkomi ir naudojami, jums lankantis mūsų internetinėje svetainėje.

Rinkdami, tvarkydami ir naudodami asmeninius duomenis, mes laikomės 1997 m. rugpjūčio 29 d. Asmeninės informacijos apsaugos įstatymo nuostatų (viso teksto data – 2002 m. birželio 17 d., oficialusis įstatymų leidinys Nr. 101, pranešimas 926 su pakeitimais) ir visų kitų taikomų teisės aktų.

Interneto svetainės www.raben-group.com administratorius ir interneto svetainėje surinktų asmeninių duomenų administratorius yra Raben Management Services sp. z o.o., kurios buveinė įregistruota adresu Robakowo (ul. Zbożowa 1, 62-023 Gądki).

IP adresai

IP adresą sudaro keturi taškeliais atskirti skaičiai, kurių kiekvieno vertė yra nuo 0 iki 255 (pvz., 123.45.67.89). Paprastai IP adresą automatiškai priskiria jūsų paslaugų teikėjas. Kad mūsų svetainės vaizdas būtų perteikiamas tinkamai, mūsų serveris atsiunčia jūsų IP adresą ir saugoja jį užmaskuota forma, t. y., įrašomi tik pirmieji trys skaičiai (pvz., 123.45.67.xxx). Nesvarbu, ar jūsų IP adresas statinis, ar dinaminis, dėl šios atsargumo priemonės neleidžiama nustatyti konkretaus asmens. Klaidoms analizuoti jūsų užmaskuotas IP adresas įrašomas mūsų tinklo serverio protokoluose (vadinamuosiuose žurnalo failuose), o statistikai stebėti jį įrašo Google Analytics žiniatinklio analizės programinė įranga.

Kaip tarptautiniu mastu veikianti bendrovė, taip pat norėtume žinoti, iš kurios šalies yra mūsų interneto svetainės lankytojai. Dėl to jūsų užmaskuotas IP adresas naudojamas geografinei vietai nustatyti. Kadangi naudojami užmaskuoti IP adresai, konkretaus asmens nustatyti neįmanoma. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, pasinaudokite savo žiniatinklio naršyklės pagalbos meniu.

Žiniatinklio naršyklės informacija

Be to, mūsų tinklo serveryje renkami jūsų žiniatinklio naršyklės teikiami duomenys ir kai kurie jų įrašomi žurnalo failuose. Šie duomenys apima informaciją apie jūsų operacinę sistemą, jūsų naudojamą žiniatinklio naršyklę, rodomos informacijos pavadinimą, laiką, kada apsilankėte mūsų svetainėje, ankstesnę jūsų aplankytą svetainę (vadinamoji nukreipiančioji svetainė – referrer angliškai) ir jums pateiktų duomenų kiekį. Kadangi IP adresas yra užmaskuotas, duomenys negali būti panaudoti konkrečiam asmeniui nustatyti. Šie duomenys taip pat įrašomi ir tvarkomi žurnalo failuose, siekiant analizuoti klaidas, arba statistiniais tikslais.

Slapukai

Čia naudojamas terminas „slapukas“ reiškia slapukų failus ir kitas panašias priemones, kurios yra aprašytos Europos Parlamento direktyvoje 2009/136/EB dėl asmens duomenų tvarkymo ir privatumo apsaugos (Privatumo ir elektroninių ryšių direktyva) ir 2004 m. liepos 16 d. Telekomunikacijų įstatyme, 173 str. (oficialusis įstatymų leidinys, Nr. 171, pranešimas 1800 su pakeitimais).

Slapukas – mažas informacinių duomenų failas, įrašytas ir saugojamas kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone ir naudojamas lankantis interneto svetainėse. Paprastai slapukuose saugojamas svetainės, kurioje jie buvo sugeneruoti, pavadinimas, jų saugojimo tam tikroje priemonėje trukmė ir unikalus numeris.

Slapukai naudojami šiais tikslais:

  • pritaikant svetainę pagal lankytojo parinktis ir optimizuojant interneto puslapių naudojimą;
  • suasmeninant tam tikram paslaugos naudotojui rodomą turinį;
  • renkant statistinius duomenis, iš kurių matyti, kaip lankytojai naudoja interneto paslaugas, siekiant pagerinti šių paslaugų struktūrą ir turinį;
  • išlaikant lankytojo sesiją (prisijungus), siekiant išvengti būtinybės prisijungti kiekviename šalutiniame paslaugos puslapyje;
  • optimizuojant reklamą ir rinkodaros pasiūlymus konkrečiam interneto svetainės lankytojui.

Slapukų tipai

Egzistuoja trys pagrindiniai slapukų tipai: „sesijos“, „nuolatiniai“ ir „trečiosios šalies“ slapukai.

Sesijos slapukai yra laikini failai, saugojami lankytojo kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, kol lankytojas neišsiregistruoja, neišeina iš puslapio ar neuždaro žiniatinklio naršyklės. Jie naudojami siūlant paslaugas, kurioms tam tikroje interneto svetainėje reikalingas patvirtinimas.

Nuolatiniai slapukai saugojami kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone tiek, kiek nustatyta slapuko parametruose, arba kol jo neištrina naudotojas. Jie naudojami siekiant atmintyje išsaugoti lankytojo pasirinktas nuostatas ir suasmeninti sąsają.

Trečiųjų šalių slapukai suteikia galimybę rinkti informaciją apie tai, kaip naudojamasi interneto puslapiais, ir siekiant lankytojams pateikti reklaminio turinio, kuris būtų optimaliai pritaikytas konkrečių lankytojų interesams.

Slapukai ir asmens duomenys

Slapukais surenkami asmens duomenys užkoduojami, kad jų negalėtų matyti nepageidaujami ir neįgaliotieji asmenys. Šie duomenys renkami tik tam tikroms naudotojui skirtoms funkcijoms atlikti.

Slapukų modifikavimas / šalinimas / išjungimas

Raben Group informuoja, kad daugelyje žiniatinklių naršyklių įdiegtos nuostatos, kuriose numatytas automatiškas slapukų priėmimas. Jei jūs nesutinkate, kad jūsų veikla tam tikroje interneto svetainėje būtų stebima, bet kuriuo metu slapukų naudojimą galite išjungti savo žiniatinklio naršyklėje. Be to, jūs turite teisę ir galimybę pasirinkti tokias savo žiniatinklio naršyklės nuostatas, kad slapukų paslaugos būtų blokuojamos automatiškai.

Naudotis mūsų interneto svetaine be slapukų įmanoma, tačiau kai kuriais atvejais naršant gali atsirasti tam tikrų funkcinių apribojimų.

Išsamią informaciją apie slapukų priežiūros galimybes ir metodus rasite interneto naršyklių nuostatose. 

Google Analytics

Naudotojų elgsenai analizuoti naudojame Google Analytics, „Google Inc.“ (Google) žiniatinklio analizės ir ataskaitų programinę įrangą. Vis dėlto, prieš analizuodami naudotojų elgseną internete, paprašėme Google rodyti anoniminius jūsų IP adresus. Google Analytics programos kodą papildėme tam tikromis eilutėmis.

Google Analytics programoje naudojami jūsų kompiuteryje saugojami slapukai, suteikiantys galimybę analizuoti, kaip naudojatės svetaine. Google Analytics naudojami slapukai gali būti sesijos ar nuolatiniai failai, kurie paprastai tampa nebegaliojančiais praėjus ne daugiau nei dvejiems metams. Slapukų surinkta informacija apie tai, kaip naudojatės svetaine, paprastai siunčiama į Google serverius JAV ir ten saugojama.

Kadangi paprašėme rodyti anoniminius IP adresus, prieš siunčiant duomenis į Google serverį JAV, jūsų IP adresas sutrumpinamas iki ES šalių narių ar kitų Europos ekonominės erdvės šalių adreso. Visas jūsų IP adresas gali būti siunčiamas į Google serverį JAV ir trumpinamas ten tik tam tikromis išskirtinėmis aplinkybėmis, kurios nuo mūsų nepriklauso. Mūsų prašymu Google naudoja pirmiau nurodytą informaciją vertindama, kaip naudojama mūsų svetainė, ruošdama svetainės veiklos ataskaitas ir teikdama mums kitas paslaugas, susijusias su svetainės ir interneto naudojimu. Jūsų žiniatinklio naršyklės Google Analytics programai perduodamas jūsų IP adresas niekaip nėra susijęs su kitais Google duomenimis.

Norėtume atkreipti jūsų dėmesį, kad galite užkirsti kelią Google įrašyti ir tvarkyti (Google) slapukų duomenis apie tai, kaip naudojatės svetaine (įskaitant ir jūsų IP adresą), atsisiuntę ir įsidiegę specialų naršyklės papildinį, kurį galite rasti adresu https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Internetiniai prašymai ir formos

Mūsų interneto svetainėje siūlomos įvairios galimybės, kaip galite susisiekti su mumis. Be kontaktinių formų taip pat naudojame įdarbinimo ir bendradarbiavimo prašymų formas, informacines formas ir naujienlaiškio prenumeratą. Norint pasinaudoti aukščiau išvardytomis formomis, paprastai reikia pateikti savo asmens duomenis. Internetinėje formoje jūsų pateikiama informacija renkama, tvarkoma ir naudojama tik jūsų užklausos tikslais ir ją tvarkant; duomenys naudojami tik gavus aiškų jūsų sutikimą.

Naujienlaiškis

Jei sutikote gauti mūsų naujienlaiškį savo el. pašto adresu, bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, tereikia išsiregistruoti iš prenumeratorių sąrašo. Išsiregistruoti iš naujienlaiškio prenumeratorių sąrašo galite paspaudę nuorodą „išsiregistruoti“, kurią rasite kiekvieno mūsų naujienlaiškio numeryje.

Socialinių papildinių naudojimas

Interneto svetainėje www.raben-group.com naudojame Facebook socialinio tinklo, kuris yra „Facebook Inc.“ 1601 S. California Ave, Palo Altas, CA 94304, JAV („Facebook“) nuosavybė, socialinius papildinius („papildinius“). Papildiniai yra pažymėti Facebook logotipu ir formuluote „Facebook socialinis papildinys“. Mūsų naudojamų Facebook papildinių sąrašas ir jų paveikslėliai pateikiami šiame puslapyje: developers.facebook.com/plugins. Jums atidarius vieną iš mūsų puslapių, kuriame yra įdiegtas papildinys, jūsų naršyklė automatiškai užmegs ryšį su Facebook serveriais. Tuo pat metu asmens duomenys persiunčiami į Facebook (šiuo metu tai: IP adresas, data ir laikas, rodomos svetainės / rodomo universaliojo adreso (URL) pavadinimas ir slapuko identifikacijos numeris). Mūsų žiniomis, duomenys tvarkomi JAV. Facebook gali suderinti šiuos duomenis su kita jų turima informacija apie jūsų asmenį. Būdami interneto svetainės administratoriai neturime žinių apie tikslius procesus, kaip Facebook tvarko jūsų duomenis. Daugiau informacijos apie jūsų asmens duomenų tvarkymą Facebook tinkle rasite Facebook asmeninės informacijos politikos nuostatų puslapyje http://www.facebook.com/about/privacy/).

Google +1 mygtukas

Paspaudę Google +1 mygtuką iš Google ir partnerių klientai gauna jiems pritaikytą informaciją. Google saugoja kliento nustatytą informaciją kaip +1 turinį, o taip pat ir informaciją apie svetainę, kurioje lankosi klientas, naudodamas +1 mygtuką. Google teikiamose paslaugose +1 informacija gali būti rodoma kartu su kliento profilio vardu ir jo nuotrauka, pvz., paieškos rezultatuose ir Google profilyje bei kitose žiniatinklio vietose ir interneto skelbimuose.

Google sistema įrašo +1 veiklos informaciją su siekiu pagerinti Google paslaugas. Norėdamas naudotis Google +1 mygtuku, klientas turi turėti pasauliniu mastu matomą, viešą Google profilį, kuriame būtų bent šiam profiliui parinktas vardas. Šis vardas naudojamas tiekiant visas Google paslaugas. Kai kuriais atvejais šis vardas gali pakeisti kitą vardą, kuris naudojamas bendrai dalijantis turiniu per Google paskyrą. Naudotojai, kurie žino tam tikro asmens elektroninio pašto adresą arba kurie turi kitos informacijos, dėl kurios galima identifikuoti asmenį, gali gauti informacijos apie tam tikro Google profilio savininko tapatybę.

Be pirmiau išvardytų tikslų kliento pateikta informacija yra naudojama laikantis privalomos Google privatumo politikos. Google publikuoja bendrą +1 naudotojų veiklos statistiką ir perduoda ją tokiems naudotojams ir partneriams kaip leidėjai, reklamuotojai ar susijusių interneto svetainių administratoriai. Daugiau informacijos apie Google +1 galima rasti adresu: http://www.google.com/+/policy/content.html.

Twitter funkcija

Interneto svetainė www.raben-group.com susieta su Twitter teikiamų paslaugų funkcijomis. Šias funkcijas siūlo „Twitter Inc.“, 795 Folsom St., Suite 600, San Franciskas, CA 94107, Jungtinės Amerikos Valstijos. Naudojantis Twitter tinklu ir Re-Tweet funkcija, aplankytos svetainės susiejamos su jūsų Twitter paskyra ir tokiu būdu ši informacija yra matoma kitiems naudotojams. Tuo pat metu ši informacija siunčiama Twitter paslaugų tarnybai.

Norime pranešti, kad, būdama interneto svetainės www.raben-group.com administratore, įmonė „Raben Management Services sp. z o.o.“ neturi duomenų apie siunčiamos informacijos turinį ir kaip ją naudoja Twitter. Išsami informacija šia tema pateikiama Twitter privatumo politikos aprašyme svetainėje http://twitter.com/privacy. Twitter duomenų apsaugos nuostatas galima keisti paskyros nuostatų puslapyje: http://twitter.com/account/settings.

 

Nuotraukos

Interneto svetainėje pateikiamos nuotraukos ir piktogramos yra Raben Group nuosavybė arba yra paimtos iš tokių nuotraukų bankų kaip Fotolia, Thinkphoto, Dreamstime, Getty Image, http://www.sxc.hu, arba jos buvo įsigytos iš agentūrų kaip svetainės turinys. Išsami informacija pateikiama čia. Kai kurios iš piktorgramų, esančių mūsų puslapyje, yra iš modernuiicons.com, autorius Austin Andrews (http://templarian.com/)

Papildoma informacija apie elektroninį susirašinėjimą

Jei norite mums parašyti elektroninį laišką, turėkite omenyje, kad internetu siunčiami neužšifruoti el. laiškai nėra kruopščiai apsaugoti nuo trečiųjų šalių.

Jei turite klausimų dėl mūsų pareiškimo apie informacijos apsaugą ar Raben Group, galite susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu.

„Raben Management Services sp. z o.o.“
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo k/Poznanė

Telefono numeris: +48 (61) 898 88 00
Fakso numeris: +48 (61) 898 88 01
El. paštas: HeadOffice.Info@raben-group.com