Naujo kliento vadovas

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

Dėkojame, kad susidomėjote mūsų pasiūlymu. Žemiau rasite pagrindinę informaciją, kuri Jums padės pradėti bendradarbiavimą.

Taip pat siūlome aplankyti skyrelį Paslaugos, kur Jūs galite rasti visą Jus dominančią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas.

Norėdami susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu, visus reikiamus kontaktus galite rasti mūsų Kontaktų puslapyje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip susisiekti su asmeniu, kuris suteiks man reikiamą informaciją apie teikiamas paslaugas, kurios mane domina?

Kontaktinę informaciją galite rasti mūsų internetiniame puslapyje, skiltyje Kontaktai, pasirinkus atitinkamą terminalą Lietuvoje.

Kokias paslaugas teikia Raben Group?

Informaciją apie teikiamas paslaugas rasite skyriuje Paslaugos. Jūs taip pat rasite skiltį "greitas kontaktas", kuriame yra nurodyti mūsų padalinių kontaktiniai telefonų numeriai.

Nesu tikras kuri paslauga yra tinkamiausia man. Su kuo turiu susisiekti?

Kontaktinę informaciją galite rasti mūsų internetiniame puslapyje, skiltyje Kontaktai pasirinkus atitinkamą terminalą Lietuvoje.

Kur galiu naudotis Raben Group teikiamomis paslaugomis?

Raben Group įmonės yra įsikūrusios 11 Europos šalių: Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Ukrainoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vengrijoje,  Olandijoje ir Rumunijoje.  

Mano įmonės veikla neatitinka sektorių, nurodytų Jūsų sektorių skyriuje. Ar Raben Group būtų suinteresuota man teikti savo paslaugas tokiu atveju?

Sektoriaus skyriuje yra pateikiami tik pagrindiniai sektoriai su kuriais mes dirbame. Dėl išsamesnės informacijos siūlome susisiekti su Klientų aptarnavimo arba Pardavimų skyriais.

Kaip galiu sekti savo krovinį?

Užeikite į Klientų Zona. Prašome paspausti mygtuką Krovinio sekimas. Įvedus turimą krovinio numerį paieškos laukelyje, galite matyti savo krovinio keliavimą.

Kaip galiu apdrausti savo krovinį?

Išsamesnę informaciją sužinosite susisiekę su Klientų aptarnavimo skyriumi.

Kur galiu rasti informaciją apie logistikos terminus?

Pagrindinius logistikos terminus rasite Terminų žodyne.

Kur galiu duoti savo sutikimą gauti sąskaitas elektroniniu būdu?

Visos sąskaitos klientams, už suteiktas transporto paslaugas, yra siunčiamos elektroniniu paštu.

Kaip galiu pateikti pretenziją?

Užeikite į Klientų zoną ir ten Jūs rasite skyrelį pretenzijos, kuriame detaliai aprašytos pretenzijų pateikimo procedūros.

Kas yra kuro priemokos mokestis?

Lietuvoje jau senokai pastebimas nuolatinis vidutinių kuro kainų svyravimas, kurį daugiausiai įtakoja naftos produktų ir naftos kainų pasaulio rinkose pokyčiai. Atsižvelgiant į tai, Raben Group įvedė bazinę formulę skaičiuoti kuro kainų pokyčių korekcijoms standartiniams tarptautiniams ir vietiniams pervežimams. Formulė leidžia lanksčiai keisti paslaugų įkainius pagal vidutines mėnesines dyzelinio kuro kainas. Dėl kuro korekcijos galima išvengti dažno Raben bendrovės teikiamų paslaugų kainoraščių keitimo.

Kur galiu sužinoti kuro priemoką?

Aplankykite pagrindinį puslapį ir pasirinkite Klientų zona. Joje rasite skyrelį kuro priemoka, kuriame bus visa Jus dominant informacija.

Krovinio sekimas
 
Padaliniai
Susisiekite su reikiamu padaliniu
Track & Trace
Terminų žodynas
Incoterms