Saugus elgesys gatvėje – pirmiausia!

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

Balandžio 6-ą dieną visoje Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Apie saugų elgesį gatvėje, keliuose žmogus turi sužinoti nuo mažų dienų, todėl jau treti metai Raben Lietuva aplanko mažuosius eismo dalyvius ir pasakoja jiems apie šių dienų transporto svarbą, apie tinkamą elgesį kelyje, kaip teisingai turime elgtis gatvėje ir kokia yra atšvaitų svarba.

Šiais metais mažuosius eismo dalyvius aplankėme vaikų darželyje Vilniuje „Pasagėlė“ . Susitikimo tikslas su vaikais buvo atkreipti jų dėmesį į būtinybę atsakingai elgtis gatvėje, pasikartojome kaip teisingai pereiti gatvę, akcentuota, kad visuomet reikia įsitikinti ar automobilių vairuotojai sustos ir praleis pėstįjį. Taip pat pasidalijome su vaikais mintimis apie transportą, apie jo svarbą mūsų kasdieniame gyvenime.

Raben Lietuva įmonės atstovė vaikams dar kartą priminė kaip teisingai reikia segėti atšvaitus, kokia yra jų svarba kiekvienam iš mūsų. Mažieji eismo dalyviai aktyviai dalyvavo diskusijoje, noriai atsakinėjo į klausimus bei dalijosi savo žiniomis apie elgesį gatvėje.

Po diskusijos vaikams buvo skirta užduotis – nupiešti saugų eismą. Kiekvienas iš jų saugų eismą įsivaizdavo skirtingai, tačiau kiekviename piešinyje buvo vaizduojami šviesoforai, perėjos bei žmonės segintys atšvaitus.

Susitikimo pabaigoje vaikams įteikėme po atšvaitą, primindami dar kartą kaip svarbu būti matomu gatvėje.

Juk saugūs būsime tik tuomet, kai kelyje elgsimės teisingai.

09.04.2018
Greitas kontaktas
Raben Lietuva UAB padalinys Vilniuje+370 (5) 232 18 13El.paštas