Raben Lietuva Kauno kolegijos Karjeros dienoje

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

Karjeros diena - tai metas, kai galime savo žiniomis, patirtimi ir pasiūlymais pasidalinti su jaunąja karta – šių dienų studentais. Kur gi kitur atrasi talentus, jei ne tarp mūsų jaunosios kartos atstovų – studentų.

Lapkričio 22 d. Raben Lietuva įmonė dalyvavo Karjeros dienoje, kuri vyko Kauno kolegijoje. Tai metas, kai galime savo žiniomis, patirtimi ir pasiūlymais pasidalinti su žinių trokštančiais, naujų iššūkių ieškančiais studentais.

Renginio metu buvo pristatyta įmonė, jos veikla, praktikos bei karjeros galimybės joje. Sulaukėme nemažai dėmesio ne tik iš logistikos specialybę studijuojančių studentų, bet nemažą norą pareiškė praktikos anketas užpildyti ir verslo administravimą ar buhalterinę apskaitą besimokantys studentai.

Mane iš tiesų nustebino studentų pasiruošimas bei aktyvumas. Žinoma gerąja prasme. Jie su rimtais ketinimais atvyko į Karjeros dieną. Studentai buvo pasiruošę juos dominančius klausimus, atsispausdinę tikrai gerai paruoštus CV. Ypatingai džiaugiuosi, kad jie rodė didelį susidomėjimą mūsų įmone. Didelė dalis studentų, ateidami jau žinojo apie įmonę Raben Lietuva, apie jos veiklą bei tam tikrus faktus (kiek metų esame Lietuvoje, kad tai šeimos verslas, apie mūsų automobilius). Turbūt didžiausią įspūdį paliko viena studentė, kuri su dideliu entuziazmu pareiškė, kad Raben yra svajonių įmonė, kurioje ji visada norėjo dirbti. Džiugu, jog esame vertinami ne tik tarp klientų ar partnerių, bet ir studentų – potencialių ateities darbuotojų rate. – įspūdžiais dalinosi Raben Lietuva Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Greta Kailė.

Turbūt niekas nepaneigs, jog studijos – tai geriausias laikas pradėti savo karjerą.

Trumpa video apžvalga dalijasi ir Kauno kolegija.

24.11.2017
Greitas kontaktas
Raben Lietuva UAB padalinys Vilniuje+370 (5) 232 18 13El.paštas