Raben Group perima Busse Logistik Vokietijoje

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

Birželio pabaigoje, Raben Group pasirašė sutartį dėl Busse Logistik įsigijimo Kassel mieste. Įmonėje dirba virš 140 darbuotojų ir siūlo vietinio bei tarptautinio transporto paslaugas. Įsigijimas yra grupės ilgalaikio vystymosi plano dalis Vokietijos rinkoje. Įsigijimas bus baigtas jį patvirtinimus antimonopolinėms institucijoms.

Tai buvo ketvirtasis Raben Group perėmimas Vokietijoje nuo 2017 metų pradžios. 2017 m. sausio 1 d. Raben Trans European Germany perėmė Rhenus filialų Fellbach ir Weilimdorf miestuose veiklą. 2017 m. kovą, Raben perėmė transporto ir logistikos įmones Exice GmbH ir RLZ Baden GmbH Karlsruhe mieste. 2017 m. gegužės 3, Raben Group pasirašė sutartį dėl SCHMALZ + SCHÖN Logistik Gruppe padalinio Kamen mieste įsigijimo, Šiaurės Reino - Vestfalijoje. Dabar atėjo laikas Busse Logistik įmonei Kassel mieste.

"Vokietija yra viena didžiausių rinkų Europoje, kurioje yra 80 milijonų vartotojų " - sako Ewald Raben, Raben Group CEO - "Norime, kad Vokietija, iki 2018 metų, taptų viena svarbiausių mūsų rinkų. Per tą laiką mes sukūrėme savo nepriklausomą distribucijos tinklą šalyje iš daugiau nei 30 vietų. Busse Logistik puikiai tinka šiai strategijai."

Busse Logistik yra 1996 metais šeimos įkurta įmonė. Joje dirba daugiau nei 140 darbuotojų, įskaitant apie 100 vairuotojų. Įmonė taip pat turi savo autoparką, dėl kurio dauguma maršrutų – jungčių tarp šalių yra aptarnaujama nepriklausomai. Daugiausiai dėmesio skiriama grupuotiems kroviniams bei FTL transportui, taip pat ir kontraktinei logistikai. Įmonės metinė apyvarta 15 mln. EUR (2016).

10.07.2017
Greitas kontaktas
Raben Lietuva UAB padalinys Vilniuje+370 (5) 232 18 13El.paštas