Raben atidarė naują modernią būstinę Nupaky savivaldybėje prie Prahos

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

2018 m. balandžio 19 d. 10-ųjų gyvavimo Čekijos ir Slovakijos rinkoje proga, Raben Logistics Czech oficialiai perkirpo raudoną juostą ir taip paskelbė apie naujos būstinės atidarymą Nupaky savivaldybėje prie Prahos. Naujas logistikos centras, kurio plotas viršija 27 000 kv.m., yra vienas iš moderniausių pastatų logistikos sektoriuje Čekijoje ir Slovakijoje. "Tai yra svarbus etapas Raben Group Čekijoje ir Slovakijoje ir todėl mes tai švenčiame su savo klientais ir darbuotojais," sako Jakub Trnka, Raben Logistics Czech ir Raben Logistics Slovakia generalinis direktorius.

Naujos būstinės atidarymo šventė, kartu su Raben Group Čekijoje ir Slovakijoje dešimtmečio minėjimu, buvo puikūs. "2018 m. balandžio 19 d. kartu su savo klientais ir partneriais oficialiai atidarėme naują būstinę. Mes be galo vertiname, kad mūsų kvietimą priėmė žinomas svečias, jo Ekscelencija Kees Klompenhouwer, Nyderlandų ambasadorius Čekijoje. Ambasadorius, kartus su Ewald Raben, Raben Group CEO, Raben Logistics Czech ir Raben Logistics Slovakia generaliniu direktoriumi Jakub Trnka bei CTP regiono direktoriumi Zdeněk Apeltauer perkirpo naujosios būstinės raudonąją juostą," sako Raben Logistics Czech ir Raben Logistics Slovakia marketingo specialistė Martina Netuhová. "Praėjus dviems dienoms po naujos būstinės atidarymo surengėme oficialią atidarymo šventę, kurioje dalyvavo mūsų darbuotojai iš Čekijos bei Slovakijos padalinių ir jų šeimos nariai," papildo Martina Netuhová.

Naujoje būstinėje yra įrengti modernūs sandėliai, kurių plotas viršija 20 000 m2, iš kurių 4 700 m2 pritaikyti transportuoti bei laikyti šviežius maisto produktus, kurie reikalauja nuo 2 iki 6 °C ir nuo 16 iki 18 °C temperatūros. Sandėliuose įrengtas energiją taupantis LED apšvietimas, pažangi HVAC sistema. Šios patalpos yra sujungtos su 5000 m2 kryžminės krovos sandėlio plotu, t.y. perkrovimo zona, kur prekės yra iškraunamos, konsoliduojamos, rūšiuojamos ir perkraunamos tolimesniam transportavimui.

Modernus logistikos kompleksas taip pat turi kelis naujus ofisus, kurių plotas yra didesnis nei 650 m2 bei automobilių stovėjimo aikštelę, kurios plotas yra 4 830 m2.

Logistikos centras įrengtas strategiškai patogioje vietoje CTPark Prague East, iš kurios galima tiesiogiai patekti į D1 greitkelį. Be puikios lokacijos, čia yra degalinė, servisas ir sunkvežimių plovykla, restoranas ir naujai pastatyta autobusų stotelė, iš kurios vyksta tiesioginis autobusas į Prahą.

Naujoji būstinė taip pat yra vienas iš tų pastatų, kurį labai teigiamai vertina ekologai bei vietos gyventojai. "Mes švenčiame savo 10-ąjį gyvavimo Čekijoje ir Slovakijoje jubiliejų ir mes norime, kad mūsų naujoji būstinė būtų dovana kiekvienam - visiems mūsų klientams, partneriams, darbuotojams bei vietos bendruomenei. Mes tikrai norime būti puikus kaimynas visur, kur mes vykdome savo veiklą," priduria Jakub Trnka. 12 tūkst. kvadratinių metrų aplink padalinį sudaro žalioji zona, kurioje auga apie 500 medžių ir 8 000 krūmų. Vietoj įprastinių triukšmo barjerų, buvo sukurta natūrali apsaugos priemonė, kurią žiemą vaikai gali naudoti slidinėjimui. Šalia taip pat yra upelis, prie kurio vasarą galima poilsiauti.

Statybos truko mažiau nei metus laiko, nes buvo suburta profesionalių vidaus inžinierių bei dizainerių komandos. “Mes vertiname Raben pasitikėjimą, kad CTP pasirinko kaip partnerį savo tolimesniam augimui. CTPark Prague East įsikūręs strategiškai patogioje vietoje ir dėl puikaus susisiekimo su Praha (20 km), oro uostu (35 km), Dresdenu (170 km) ir Brno (187 km) Raben taip pat įgyja greito transporto paslaugų pranašumą, kas atlieka svarbų vaidmenį logistikos įmonėms, "sako Remon Vos, CTP CEO.

04.05.2018
Greitas kontaktas
Raben Lietuva UAB padalinys Vilniuje+370 (5) 232 18 13El.paštas