Ewald Raben metų verslininkas Vokietijoje

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

Šių metų kovo 23 d. Ewal Raben, Raben Group CEO, buvo apdovanotas LEO 2018 apdovanojimu kategorijoje "Metų verslininkas", kurį įteikė Deutsche Verkehrs-Zeitung. Ewald Raben apdovanojimą atsiėmė iškilmėse, kurios vyko Curiohaus, Hamburge.

Kasmet Deutsche Verkehrs-Zeitung teikia LEO apdovanojimus išskirtiniams logistikos sektoriaus asmenims jau nuo 2007 metų. Vertinimo komisija, kurios pirmininkė buvo DVZ vyriausioji redaktorė Haralda Ehrena, apdovanojo vadovus, verslo savininkus ir pramonės atstovus įvairiose kategorijose, iš kurių viena buvo "Metų verslininkas".

“Man labai malonu gauti šį apdovanojimą. Raben Group yra šeimos įmonė, o mūsų pagrindinė vertybė yra verslumas, kuris derinamas su drąsa, atkaklumu ir patirtimi bei naujų tikslų siekimu. Mes, kaip logistikos paslaugų tiekėjas, norime palaikyti mūsų klientų ekonominių tikslų siekius, taikydami individualius sprendimus, o visas pastangas visada lemia galutinis tikslas - teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų nuosavas Vokietijos distribucijos tinklas buvo logiškas rezultatas. Tai suteikia mums daugiau lankstumo ir padeda visapusiškai išnaudoti mūsų pajėgumus mūsų Klientų naudai,” - sako Ewald Raben.

LEO santrumpa reiškia: Logistics, Excellence, Optimisation (liet. logistika, kompetencija,optimizavimas). Apdovanojimai skiriami šiose trijose kategorijose: verslininkai, inovacijos ir pasiekimai logistikoje. LEO apdovanojimai skirti pagerbti žmones,  kurie užsitarnavo savo gerą vardą tiekdami specialias paslaugas, dalyvaudami socialinėje veikloje ar už įdomias bei netradicines idėjas. Tarp anksčiau šį apdovanojimą gavusių asmenų buvo Klaus-Michael Kühne, Bernhard Simon, Heinz ir Dr. Hugo Fiege, Erich Staake, Susanne Meier, Josef Hattig, Gudrun Winner-Athens ir Klemens Rethmann.

30.03.2018
Greitas kontaktas
Raben Lietuva UAB padalinys Vilniuje+370 (5) 232 18 13El.paštas