Cluj-Napoca – nauja Raben vieta Rumunijoje

Spausdinti | Atsisiųsti kaip PDF

Naują terminalą Raben Logistics Romania atidarė Cluj-Napoca mieste šių metų gegužės 15 d., tad bendrovė šiuo metu turi 4 300 m2 ploto x-dock sandėlius visuose trijuose padaliniuose (Bucharest, Arad ir Cluj-Napoca miestuose), kuriuos gali pasiūlyti savo Klientams Rumunijoje.

“Mes pasirinkome savo naujam padaliniui Cluj-Napoca miestą, nes jis yra tinkamai išvystytas ir padalinys yra lengvai pasiekiamoje pramoninėje zonoje, netoli greitkelio. Jei norite sukurti tvirtą distribucijos tinkle Rumunijoje, Jūs turite būti Cluj mieste.” - sako Valentin Storoj, Raben Logistics Romania Generalinis Direktorius, paaiškindamas savo pasirinkimo priežastis.

Miestas turi svarbių ryšių su Vengrija, todėl šiuo Raben veiksmu tikimąsi supaprastinti Klientų prekių transportavimą tarp dviejų šalių. Įmonė šiuo metu gali aptarnauti savo Klientus pasiūlydama vietinį bei tarptautinį transportą, 1 300 m2 sandėlių plotą su trimis rampomis ir keturiais darbuotojais.

Raben Logistics Romania Rumunijoje gyvuoja nuo 2016 metų Bucharest ir Arad miestuose, kur dirba 20 darbuotojų. Įmonė yra kompetetingas partneris grupuotų krovinių pervežime, dalinių bei pilnų mašinų pervežimuose tiek vietinėje, tiek tarptautinėse rinkose. Rumunijoje įmonė siūlo individualius sprendimus savo Klientams, nepriklausomai nuo jų dydžio ir sektoriaus, kuriame jie vykdo veiklą.

”Mūsų grupės Klientai turi fabrikus Transilvanijoje ir mes turime pasiūlyti geriausius sprendimus jiems. Cluj Napoca yra didžiausias miestas Transilvanijoje” - sako Valentin Storoj.

Bendrovės planai apima tolimesnę plėtrą Cluj-Napoca mieste, taip pat siūlant sandėliavimo paslaugas savo Klientams jei to reikia.

16.05.2017
Atsisiųsti
RABENITY

Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas

Greitas kontaktas
Raben Lietuva UAB padalinys Vilniuje+370 (5) 232 18 13El.paštas